Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytania do tych co rozprawiczali sie z divami.
1) jak potoczyło się wasze dalsze życie z kobietami?
2) czy załujeci lub czy zrobiliscie by to drugi raz?
3) jaki był wasz wiek?

#diving #prawictwo #garsoniera #s--s #przegryw #divyzwykopem #rozowepaski #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1) jak potoczyło się wasze dalsze życie z kobietami?


U divy byłem miesiąc temu, więc za mało czasu minęło, by móc oceniać wpływ tego na moje życie. Niektóre wydarzenia pokazują, że chyba wiele to nie pomogło. Stulejarność to stan umysłu, więc jednorazowa akcja benis into vagina tego nie zmieni. W moim przypadku potrzebna jest chyba długotrwała psychoterapia.

2) czy załujeci lub czy zrobiliscie by to drugi raz?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie korzystałem z tego często, może ze dwa razy, ale jakoś do mnie ich nigdy nie ściągnąłem, wolałem jakiś niedrogi hotel. Jak wygląda noc zależy od tego na kogo trafisz, ja wtedy z obiema spotkałem się wcześniej raz żeby zobaczyć z kim mam do czynienia, one tez zazwyczaj chca sie zobaczyc zanim do czegokolwiek dojdzie. Później po prostu się umawialem co do kwoty i podawałem adres pod który ma
  • Odpowiedz
UkrytyPan: 1. Jednak chęć doprowadzenia do stosunku w sposób niekomercyjny była na tyle mocna, że się udało. Później wprowadził się mętlik w jednej kwestii, bo pierwsza Pani profesjonalistka była niesamowicie ciasna( pomimo wieku), że kolejna 'prawdziwa' partnerka nie dała mi podobnych odczuć i długie rozmyślanie, czy udało mi się ją penetrować. Później przekonałem się, że z innymi jest tak z innymi inaczej.

2. Nie czuje sie dumny z tego powodu, ale chyba było to konieczne

3. ok 23
  • Odpowiedz