Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytania do tych co rozprawiczali sie z divami.
1) jak potoczyło się wasze dalsze życie z kobietami?
2) czy załujeci lub czy zrobiliscie by to drugi raz?
3) jaki był wasz wiek?

#diving #prawictwo #garsoniera #seks #przegryw #divyzwykopem #rozowepaski #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chce mi sie za bardzo juz dzisiaj gadać ale tak :D Swoją Osiemnastke spedziłem z 3 dziwkami . Nie żałuje ,nauczyły mnie wszystkiego ,ale było też przyjemnie bardzo . I nie nie miało to wpływu na moje kontakty z kobietami , chyba nawet byłem bardziej śmiały .
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w skrucie napiszę jak to sie robi. Jedziesz do dużego miasta , nie musi byc Polska , Praha ,Bratysława, Belghrad. Sprawdzasz gdzie sa legalne domy towarzyskie i bukujesz Hotel na 1-3 dni .Dziewczyny tylko w hotelu przyjmujesz .
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. #!$%@? bo dalej placilem i latalem na divy, nauczylem sie placic a nie pajacowac wiec nigdy nie spermilem do laski tylko dawalem kase prosty uklad, nie lubie sie bawic w zwiazki i inne glebsze relacje.
2.Zrobil byl drugi raz ale wczesniej.
3.21lat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja pozostaje przy swoim zdaniu że lepiej na pierwszy raz wziąść prostytutkę . Za moich czasów były normalnie burdele więc dzwoniłeś i alfons przywoził. Dzisiaj pewnie trzeba na Garsoniera albo innym forum szukać ,ale z waszymi zdolmościami manualnymi to nie problem .
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chodzi o wiele rzeczy.
Najpierw wydatki na bilet są takie, że w Polsce za te pieniądze można dziwkować miesiąc.
Po drugie ryzyko hiv jest wśród tajskich prostytutek takie, że naprawdę nie rozumiem jak ktoś może się na to pisać/
Po trzecie tajki są wręcz absurdalnie brzydkie a ceny są porównywalne (wcale nie 20 złotych jak się uważa)
Po czwarte kraj jest syfiasty z #!$%@? klimatem, wygląda jak wysypisko śmieci,
  • Odpowiedz
stary spierdoks: 1) Niespecjalnie się potoczyło. Właściwie to w ogóle się nie potoczyło. Jednak myślę, że w moim przypadku to już kwestia mojego własnego nieudacznictwa, tak że nie przypisywałbym sobie tu jakiejś reguły, bo jestem sobie w stanie wyobrazić kogoś kto pierwszy raz przeżył z #!$%@?ą, ale później się rozkręcił i jakoś mu się ułożyło i ty możesz byc jednym z takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Moje dalsze życie z kobietami wygląda tak, że chodzę na divy nadal, raz na jakiś dłuższy czas szarpne się na noc z jakąś studentka z eamore ( ͡° ͜ʖ ͡°), polecam. Uznałem, że w obecnych czasach bardzo ciężko jest znaleźć sensowna dziewczynę i mogę trafić na taka, a równie dobrze mogę jej nigdy nie spotkać. Jestem obecnie poza obiegiem tej chorej gry jaka jest
  • Odpowiedz