Wpis z mikrobloga

Zdjęcie dla atencji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°

)Siema Mirki spod tagu #motoryzacja #pytanie #pytaniedoeksperta jaki nowy samochód z rocznika 2018 byłby godny uwagi na typowo miejskie autko (5 drzwi, pojemny bagażnik) które raczej będzie robilo małe przebiegi, raz w roku jakaś dłuższa trasa

: Skoda fabia, kia rio, opel corsa?

Ktoś się może wypowiedZieć na temat wyżej wymienionych? Albo polecić coś jeszcze innego?
TuBiOnest - Zdjęcie dla atencji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°

)Siema Mirki spod tag...

źródło: comment_fiuJ6oWEHvM8gOsdzzMulSV6CKTyW3hh.jpg

Pobierz
  • 16
@TuBiOnest: beka bo juz nie pamietam ale jak ostatnio pod rozowa patrzylem to wsrod nowych wydaje mi sie chociaz zastrzegam, ze nie znam sie za bardzo na autach(historiach konfliktow z serwisami, gadkami typu "u panie po 100 tysiacach to w kazdej do wymiany jest costam bo to serial #!$%@?") to ze KIA ma najlepsze warunki gwarancyjne.
@TuBiOnest: Mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyła nowa Fiesta( w tym budżecie z silnikiem 1.1, nie wiem jak to jeździ) i nowa Ibiza(raczej ciężko będzie o TSI w tej kasiorze), obecnie chyba Polo(również na silnik TSI troszkę brakuje) jest najfajniejszym autem, jednakże z dynamiką silnika wolnossącego tam będzie kiepsko. Rio wydaje się bardziej plastikowe od tych pojazdów, natomiast ma chyba najrozsądniejszy silnik 1.4. Z aut wartych zainteresowania jest jeszcze Fabia (tutaj powinno wystarczyć