Wpis z mikrobloga

Zmarł Adamowicz po ataku chorego na schizofrenię przestępcy, a Owsiak zwołuje konferencję, oskarża prawicę i ogłasza, że rezygnuje z prowadzenia fundacji, rzucając porównania do Auschwitz i twierdzi, że ludzie oskarżają WOŚP o śmierć prezydenta (kiedy i gdzie?). Ja wychodzę. Żałosny teatr właśnie odstawił i to w takiej chwili.

#gdansk #wosp
  • 81
  • Odpowiedz
@Venro: co prawda debile ale choćby pawłowicz i matka kurka i grono ludzi im przyklaskujących i pełno ludzi z obozu pisu i koscioła. Ja się mu nie dziwię, bo chcesz robić co robić a co chwilę ktoś pluje w twoją stronę. Ile można słuchać bredni o sobie
  • Odpowiedz
@Venro: Odchodzi w słabym stylu, bodaj najgorszy moment jego działalności i WOŚP, kiepska reakcja na kryzys.

O ile wczoraj, na gorąco, można było to zrozumieć, o tyle dziś taka reakcja dziwi. Nie wytrzymał ciśnienia.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Venro to kibol wyklęty, on od początku tutaj narrację powielał, że nic nie było złego ze strony "prawicy". Kiedyś typ mnie próbował wystalkować na reddicie i oskarżał mnie o zdradę, bo niby tam pisałem źle o "patriotach" kibolach.
  • Odpowiedz
@Venro: Owsiak będzie miał teraz naprawdę bardzo ciężkie chwile. Rezygnacja z bycia prezesem jest zagrywką stricte taktyczną, prawdopodobnie prezesem WOSP zostanie jego żona/partnerka (nie znam jego statusu). Sądzę ze happeningi które się odbyły w większych miastach Polski będą wnikliwie analizowane przez prokuraturę. Facet nie potrzebnie pchał się w politykę, bo w tym momencie niespodziewanie opcja polityczna której jest jawnie nieprzychylny dostała "czyste" narzędzie i może zrobić co jej się żywnie spodoba
  • Odpowiedz