Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #badoo #tinder #p0lka

Ja nie wiem czy mam jakiegoś pecha czy co... Moje spotkania z dziewczynami wyglądają normalnie, jest swobodna rozmowa i nawet trochę śmiechu a po pierwszym czy drugim spotkaniu to gdybym ja pierwszy nie pisał, nie odzywał się to mógłbym czekać na krok różowej aż do usranej śmierci. Widzę, że taka się nie odzywa przez 3 lub 4 tygodnie to się pytam wprost że czemu pierwsza się nie odezwie i niech bedzie szczera bo do kontaktu nie zmuszam. Wtedy odpowiedz jest ZAWSZE jedna: "To nie tak jak myslisz, chce nadal z Tobą kontynuowac kontakt. Po prostu mam dużo pracy, dużo sie ucze itd." Tak jakby nie mogła przez te kilka tygodni chocby raz sama z siebie coś napisac, przedzwonic. Jak zaproponuje spotkanie to są chetne i sie spotykaja, ale same nie wykazują sie żadną inicjatywą. Jak widzę, że taka znowu pierwsza nie napisze, nie zadzwoni to wywalam ze znajomych i zrywam wszelki kontakt. Przez ostatnie pół roku już czwarta tak sie zachowuje. Ostatnio pewnej różowej zlozylem zyczenia przed swietami, myslalem ze po swietach sie odezwie a tu nic. Też zerwę z nią kontakt. Co ja źle robię? Podczas spotkań jest ok, dochodzi nawet do blizszych aktów (łącznie ze współżyciem). Jednak jak widzę że druga strona sie nie stara to sam przestaję sie odzywac. Jak trafic na mirabelkę która też będzie wnosila równy wkład do relacji?
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam sie tylko jak psychicznie to rozegrales ze te dwie dziewczyny godza sie na to aby braly udzial w seksie z jednym facetem, biseksualne? :3


@Martinus06: Tak, obie są biseksualne. Moja "właściwa" dziewczyna miała pecha do facetów w przeszłości i dopiero przy mnie miała okazje realizować swoje różne fantazje (od początku mieliśmy bardzo otwarte i szczere rozmowy). Gdzieś tam w trakcie zgłębiania tego wątku okazało się, że nie miała okazji
  • Odpowiedz
To dosc dlugie szukaliscie, a zdarzaly sie jakies typowe ksiezniczki co mialy nie wiadomo jakie wymagania lub jakies o niskim ilorazie inteligencji? :P


@Martinus06: Szukaliśmy długo, bo mieliśmy na to czas praktycznie tylko w weekendy. Do tego nasza wybredność i fakt, że nie pokazywaliśmy na profilu swoich mordek (dopiero po rozmowie).

Zdarzały się przeróżne pary, w tym np taka, która była niesamowicie zdziwiona, że najpierw chcielibyśmy się poznać i załapać
  • Odpowiedz
@Martinus06: przedewszystkim znajdź se dupę z charakterem alfa, takie przeważnie lubią i nie boją się odzywać pierwsze, po za tym one mają bolców na pęczki, więc piszą z tym który puści im 'szczałkę' lub po prostu zagai, a ponieważ Ty tego nie robisz to zwoje w mózgu im tego nie połączą żeby napisać do Ciebie i tak się kręci karuzel s----------a..
wybzykaj dobrze to będą pisać, inaczej pajacuj lub nie
  • Odpowiedz