Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #badoo #tinder #p0lka

Ja nie wiem czy mam jakiegoś pecha czy co... Moje spotkania z dziewczynami wyglądają normalnie, jest swobodna rozmowa i nawet trochę śmiechu a po pierwszym czy drugim spotkaniu to gdybym ja pierwszy nie pisał, nie odzywał się to mógłbym czekać na krok różowej aż do usranej śmierci. Widzę, że taka się nie odzywa przez 3 lub 4 tygodnie to się pytam wprost że czemu pierwsza się nie odezwie i niech bedzie szczera bo do kontaktu nie zmuszam. Wtedy odpowiedz jest ZAWSZE jedna: "To nie tak jak myslisz, chce nadal z Tobą kontynuowac kontakt. Po prostu mam dużo pracy, dużo sie ucze itd." Tak jakby nie mogła przez te kilka tygodni chocby raz sama z siebie coś napisac, przedzwonic. Jak zaproponuje spotkanie to są chetne i sie spotykaja, ale same nie wykazują sie żadną inicjatywą. Jak widzę, że taka znowu pierwsza nie napisze, nie zadzwoni to wywalam ze znajomych i zrywam wszelki kontakt. Przez ostatnie pół roku już czwarta tak sie zachowuje. Ostatnio pewnej różowej zlozylem zyczenia przed swietami, myslalem ze po swietach sie odezwie a tu nic. Też zerwę z nią kontakt. Co ja źle robię? Podczas spotkań jest ok, dochodzi nawet do blizszych aktów (łącznie ze współżyciem). Jednak jak widzę że druga strona sie nie stara to sam przestaję sie odzywac. Jak trafic na mirabelkę która też będzie wnosila równy wkład do relacji?
  • 50
Nie bede szukac bo nic z tego nie wychodzi, zreszta stracilem juz chec.


@Martinus06: Kurczę, no to nie. :D Nikt Cie przecież zmuszał nie będzie i możesz sobie zrobić przerwę od kobiet. Tylko nie mów mi, że nic z tego nie wychodzi, bo ja mam dwie kobiety i obie dbają o nasz związek, a starczyło mi mieć po prostu cierpliwość do szukania.
@rafal-heros: @Mireczek3 Wytlumacze Wam bo chyba nie rozumiecie czegoś do konca. Ja zawsze sie odezwe, ale jesli Różowa ani razu sie peirwsza sama nie odezwie nawet po dwóch miesiacach to chyba jednak coś jest nie tak? Zgoda, niech facet wykazuje sie wieksza inicjatywą, ale kobieta też powinna od czasu do czasu cos zaproponowac, odezwac sie, zapytac chocby te klasyczne "jak tam?".
@Martinus06: Tak jak Ci koleżanka @Spartan-ka: napisała, one często tak mają, że choćby czekały na wiadomość od Ciebie i bardzo miały ochotę popisać, to i tak sama nie napisze, bo... Nie wypada (?)

Tak czy siak zależy od różowej, ja piszę z taką teraz co nie ma jakiegoś problemu, żeby sama napisać, ale z praktyki wiem, że większość ma z tym problem
@Martinus06: Jak miałem zdjęcie chada to same mi już od 8 rano spamowały "dzień dobry" "co tam, jak mija ranek" "chciałabym sie budzic obok ciebie" xDD Jak jesteś średniakiem to niestety musisz sam się wysilić bo przystojniejsi mają priorytet. Nie ma co tu się użalać nad sobą tylko zaakceptować rzeczywistość i działać konkretnie albo sobie odpuścić wcale tak jak duża część przegrywów (w tym ja xd). Zastanów się czemu ona miałaby
Jak jesteś średniakiem to niestety musisz sam się wysilić bo przystojniejsi mają priorytet. Nie ma co tu się użalać nad sobą tylko zaakceptować rzeczywistość


@wykopowynoob: Niby tak, ale z drugiej strony ja jestem okropnym średniakiem (w najlepszym wypadku), a jakoś nie przeszkadza mi to realizować swoich ambitnych planów. Po prostu nie szukam wśród pustaków.