Wpis z mikrobloga

#rozdajo #chwalesie #himalaje #tworczoscwlasna
Hej Mireczki,
Chciałam wam pokazać nowy film ButterEarth
relacja z przejścia trekkingu do najwyżej położonej bazy w Himalajach - Everest Base Camp. Co tak gna ludzi do tego, aby tam dojść? Jak czuje się człowiek w miejscu, gdzie tlen jest już dość mocno rozrzedzony? To wszystko w filmie!
Zawsze strasznie lubiłam dzielić się swoimi wspomnieniami z innymi i chciałam móc pokazać coś, czego nie widzi się na co dzień. Stąd też pomysł na kanał. Żyje on od kilku miesięcy i wrzucam tam naprawdę wartościowe treści opakowane w najpiękniejsze ujęcia i bardzo dobrą jakość. Jest to coś bardziej w stylu filmowym, lub dokumentalnym, niż vlog z kamerką w ręku.
Byłabym wam mega wdzięczna za obejrzenie najnowszego filmu i podzielenia się opiniami na jego temat. Wszelkie opinie mile widziane :)

Okej, to teraz do meritum. Mam dla was #rozdajo - do wygrania jest oryginalna czapka prosto z wyjazdu do Nepalu (Zdjęcie w komentarzu!! :) ) . Uniwersalna, pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom i przede wszystkim jest mega ciepła.
- Udział biorą wszyscy plusujący ten wpis (bez zielonek, co by nie oszukwać!)
- Losowanie jutro w godzinach wieczornych
- Wysyłka tylko na terenie Polski

Będę wdzięczna za każdą formę docenienia!
MsFreely - #rozdajo #chwalesie #himalaje #tworczoscwlasna
Hej Mireczki,
Chciałam wa...
  • 10
@anzelmbohatyrowicz: Dziękuję! Z tą długością to się staram i trochę łatwiej jest youtuberom, którzy nagrywają oddzielnie swój komentarz, który trwa kilka minut, a oddzielnie obraz. U mnie wszystko się nakłada i szukam sposobu, jak to pogodzić.. Twój komentarz to dodatkowa motywacja, więc dziękuję jeszcze raz za dobre słowo! :)
@MsFreely: Świetne! Czysta przyjemność oglądać. Osobiście życzył bym sobie więcej tego typu kontentu na Wypoku ;)!

Zadbał bym o jakiś lepszy mikrofon pod nagranie głosu narracji osobiście.
Ps. Czym kręciłaś i jaki dodatkowy sprzęt zabrałaś ze sobą? Stedycam/Gimball/Statyw?

Idzie subik na YT
@Petzl_Nomic:

Hej, dzięki! :) Może się uda kiedyś być gdzieś wykopanym..
Jeśli chodzi o sprzed, to był w użyciu czasem gimbal: DJI RONIN MX no i jeśli chodzi o kamerę, to Sony a7sII.

Z tym lektorem, wydaje mi się, że mikrofon jest dobry (Rode NT-USB) i tu wychodzą chyba braki w umiejętności obróbki dźwięku :( Ale masz rację, to do poprawy.

Dzięki za suba, każdy mega cieszy! :)
@MsFreely: @pomoc_pomocynka, @JohnnyAK11, @anzelmbohatyrowicz, @Jedamos, @damnit, @Petzl_Nomic, @eruvenis, @kangurekkangurzatko, @tobilub04, @AndrzejCieWidzi, @miki772, @interface, kazd, @seledynowa_panienka, @Nanuno, satch_, @el_grande_kutacho, @Valdin, @Paparappa, @Mroczeks, @Aclyoneus, @nipanimaju

Kochane Mirki, baaaardzo dziękuję za opinie, plusy i fajnie trafiać na takich fajnych odbiorców! :)
Mam wyniki losowania - oryginalną czapkę z Nepalu wygrywa @Aclyoneus, gratulacje, oby się
MsFreely - @MsFreely: @pomocpomocynka, @JohnnyAK11, @anzelmbohatyrowicz, @Jedamos, @d...

źródło: comment_1ZN7Uor795aqODP4Ip4mmYxPPu5yFHVg.jpg

Pobierz