Wpis z mikrobloga

@SemiDran_: owszem, lubię powietrze bez niego nie da się żyć. Po prostu znam paru gejów i przez pryzmat tej znajomości mogę powiedzieć że ich lubię. Ten tutaj też wydaje się milutki, mają w sobie taka szczerość, po co mają kłamać skoro nie zabiegają o kobiece względy, po prostu są sobą i chcą być szczęśliwi ^^ lubię szczęśliwych ludzi :)
  • Odpowiedz
Przykro mi że gdybym ja wstawił swoje zdjęcie z różową to 12 plusów, a banda pedziów robi furorę.

A niech sobie będą śluby jednopłciowe, ale po jaką cholerę tyle się o tym gada?


@SemiDran_: Właśnie dlatego. Jeżeli kazdy będzie przechodził obok tego obojętnie, a nie czuł potrzebę rozpisywania się na temat ich rzekomej inności i "bycia pedziem" oraz rzucania wyzwiskami na temat "chorych pedałów" i bzdurzenia o tym, że "tato
  • Odpowiedz
@SemiDran_: Hmm, może po to, żeby ludzie na dźwięk "homo" nie myśleli o tym, kto kogo w co posuwa, tylko po prostu akceptowali to, że ktoś ma partnera tej samej płci xD
Nigdy nie zrozumiem fiksacji analnej homofobów, nigdy nie mogłabym się związać z kimś takim, to dopiero jest obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@TSP89 Przecież jest mowa o osobie towarzyszącej. Raz u mnie mój znajomy wziął na półmetek swojego przyjaciela jako osobę towarzyszącą, bo nie miał dziewczyny, a chciał mieć jeszcze jedną osobę do picia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BanoffeePie: Generalizowanie jest złe kiedy mówimy że kobiety to c00rwy, bo powiecie że na podstawie własnych doświadczeń, ale ty na podstawie kilku znajomych gejów generalizujesz że ich lubisz jako ogół xD
@Soojin21: Mam kilku znajomych gejów i żaden z nich nie czuję się krzywdzony, nie walczy o jakieś śmieszne prawa itp. To są wysrywy jakichś ameb, które nawet gejami pewnie nie są.
@Strahl: Ty chyba mówisz
  • Odpowiedz
@Soojin21: są równo traktowani, a małżeństwa to kwestia czasu. Choć ja wprowadziłbym po prostu zapis, który pozwala na te same prawa co małżonek bez zawarcia małżeństwa, bo to jednak jakaś forma dewiacji jak fetysz i nie można demoralizować społeczeństwa.
@Tsukitsuki: pojawiły się też mityczne argumenty, że jak nie godzę się na atencjowanie mniejszości, to jestem homofobem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tą różnicą że
  • Odpowiedz
@Tsukitsuki: W ogóle śmieszna z wami dyskusja. Ja daję merytoryczne wypowiedzi z argumentami, a wy tylko klepiecie frazesy niczym Kinga Rusin. Szkoda mi poświęcać więcej czasu na jałową dyskusję. Jakby ktoś miał jakiś problem, to zapraszam do prywatnych wiadomości
  • Odpowiedz
@SemiDran_: to porównanie nie ma sensu xD przecież każdy wie ze ta teze o p0lkach wymyśliły przegrywy w akcie nienawiści a tutaj chodzi o preferencje. Przecież ja ci nie mówię że masz nie ruchać w odbyt, jak lubisz twoja sprawa i twojego różowego masz prawo się podzielić tą informacją pewnie spotkasz sie z krytyką jak i znajdziesz zwolenników ale nie mów ludziom że mają czegoś nie lubić, ich i tak
  • Odpowiedz