Wpis z mikrobloga

@Spetznaz_: Jeszcze nie widziałem żeby ktoś użył argumentum ad wiekum w sprawie wyrośnięcia z homoseksualizmu XD
@SemiDran_: Na ten portal z śmiesznymi obrazkami ludzie wrzucają tysiące postów dziennie. Wszystkie pozatym jednym cię interesują? Jeżeli nie to dlaczego przyczepiłeś się tylko do tego jednego?
@Shatter: Na szczęście nikogo poza tobą twój prawacki ból dupy nie interesuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: ale zaden normalny czlowiek nie ma nic do gejów i lesbijek xDDD oni są, byli i będą. I tyle. Nawet nie mowie "trudno". Po prostu niech sobie kazdy zyje po swojemu. Czasem mam wrazenie, ze ludzie ktorzy mowia o innych ze homofoby itd to są troche upośledzeni ze nie widzą o co tak naprawde chodzi. Chodzi o to, ze ludzie homo sie obnoszą ze swoja orientacją. Ten facet od
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: to by nikogo normalnego nie obrzydzało. Dwoch tanczacych i rozmawiajacych kolesi. Obrzydza to obnoszenie sie na sile z tym wokolo i pisanie wszedzie jaki to nie jestem szczesliwy z moich chlopakiem. Dodaj do tego jeszcze takie rzeczy - ()ʕʔ i masz gotowy starter pack
  • Odpowiedz
@SemiDran_: bo myślą i zachowuja sie jak one. Taka natura. Zawsze jedno jest kobietą a drugie facetem w zwiazku. Nawet w zwiazku dwoch facetow jeden gra inną role. Mysle, ze po prostu oni patrzą na seksualność tylko. Ciało męskie ale umysl juz niekoniecznie. Wyobrazasz sobie dwoch samców alfa razem? I nie mowie o wygladzie tylko z charakteru. Ja nie.
  • Odpowiedz
@Soojin21:

Przestańmy udawać, że jesteśmy równi, bo nie jesteśmy


i nigdy nie bedziemy bo homo to maleńki procent w skali populacji swiata. Czyli jest to naturalna rzecz bo jednak trwa od lat ale jest to anomalia. Nie mozna wyrównać praw anomalii do normalności bo swiat na glowie stanie. Moim zdaniem Ci ludzie normalnie powinni moc zyc bez problemu i ich podstawowe prawa powinny byc identyczne jak ludzi hetero ale sprzeciwiam
  • Odpowiedz
zajrzalem na twoj profil i jestes klasycznym przykladem typa, ktory nie jest homoseksualistą normalnym tylko tym, ktory chce zeby wszyscy wiedzieli ze nim jest.


@monarchista: pragnę zauważyć, że to ty napisałeś właśnie siedem (xD!) komentarzy z rzędu o tym, że to rzekomo inni (xDD!) się obnoszą ze swoimi poglądami
  • Odpowiedz
@ZuyKefrus: do roznych ludzi odpowiedzi na ich tezy. Roznica jest taka, ze ja pisze w komentarz do jakiejs tresci. W tym momencie publikuje swoje zdanie bo byc moze blednie mnie zrozumiales ale ja nie jestem za tym aby ludzie nie mogli swojego zdania wypowiadac. Ja skomentowalem istniejącą juz tresc.
  • Odpowiedz
@monarchista: Jaki ból. Istniejemy, nie będziemy ukrywać tego kim jesteśmy i naszych rodzin. Będziemy jasno walczyć o nasze prawa człowieka - równość małżeńską.

Zawsze jedno jest kobietą a drugie facetem w zwiazku. Nawet w zwiazku dwoch facetow jeden gra inną role.


@monarchista: Co za brednie xD
  • Odpowiedz
@Need: nie zabraniam (i nawet takiego prawa nie mam) mu pisac na mikroblogu czego mu sie podoba. Skomentowalem jedynie, ze dlatego wiele osob ma negatywny stosunek do homo bo oni wiecznie sie z tym obnoszą.
  • Odpowiedz