Wpis z mikrobloga

colego, jak ktoś wrzuca foto z dziewczyną to dostaje odpowiedź "#!$%@?, to nie Instagram"


@Shatter: fałszywe uogólnienie. Są fotki innych par bez takich dominujących odpowiedzi. To raz. Dwa - to zdjęcie z historią (w sensie z wpisem), do którego przywoływani zostali ludzie, którzy chcieli to zobaczyć. Trzy - sytuacja jest wyjątowa, ja jeszcze nie słyszałem o męskiej parze na studniówce. ;)

Jak będziesz się zastanawiał czemu tak wysoko w gorących,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Jego ojciec jest zawiedziony, że ma syna (część od roweru). Żaden normalny facet nie chciałby, żeby jego syn był wqginosceptykiem, z kolei każda mama chciałaby być babcią.

@Spetznaz_: twój ojciec jest bardziej zawiedziony że dojeżdżasz autobusem do pracy jak jakiś melepeta, plebs i biedak, a nie autem jak prawdziwy facet. Z fartem cipeuszu.
  • Odpowiedz
@Shatter: tu nie chodzi o kolejne zdjecie pary tylko o to jaki postęp zrobilo polskie społeczeństwo. Za moich czasow studniowkowych para meska bylaby nie do pomyślenia. Nawet nauczyciele by na to zgody nie wyrazili. A teraz dwoch chlopakow sie bawi i wszyscy po prostu bawia sie razem z nimi. I to jest spoko.

Tez kiedys bylem taki jak ty, nienawidzilem gejow, arabow itd. Bylem tylko chlopakiem z malego miasta ktory
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Szkalowanie gejów jest takie samo jak spuszczanie się nad tym jak to nie jest zajebiście że wam jest zajebiście. Traktują was w tym znalezisku jak parę upośledzonych dzieci które wygrały milion na loterii i będzie na leczenie. Tak mi się to kojarzy.
  • Odpowiedz