Wpis z mikrobloga

@GoroncoMi: wiem ale nie może tak być że mniejszość dyktuje coś większości. ja po prostu nie rozumiem tego typu zachowań. OP wrzuca zdjęcie ze swoim chłopakiem z wesela na forum obrazkowe. Po co? Wywołać burzę? Pochwalić się swoją orientacją? Żaden z argumentów za wrzuceniem tu tego typu zdjęcia nie ma racji (od)bytu. Jeśli jedziemy po atencyjnych różowych paskach, to jedźmy również po atencyjnych niebieskich paskach. Nie wiem czy zauważyliście ale
  • Odpowiedz
@SemiDran_: Czekaj, czekaj? W tym wypadku nie mniejszość dyktuje co kto ma robić, to społeczność wykopu. Przecież autor wpisu nie kazał nikomu plusować.
Argument ze wrzuconym zdjęciem też o kant du....., wrzucił bo może i wcześniej oświadczył że może wrzucić, a inni się zgodzili. Zapewne nie miał na myśli wywołania gówno burzy. Nie musisz usprawiedliwiać swojej nienawiści jakimiś z dupy wziętymi argumentami, po prostu nic nie pisz.
  • Odpowiedz
@Shatter a co ci to przeszkadza, że pisze 55 razy o tym, że ma chłopaka? Niech pisze i 2137 razy. Jest taka funkcja jak czarnolisto.
Piszesz, że nie nienawidzisz gejów, ale obrzydzają cię i w ogóle zażądałbyś zwrotu kasy gdybyś ich zobaczył XDDDDD

Cały cywilizowany świat jest po naszej stronie. W końcu i w Polsce będą małżeństwa homo czy ci się to podoba, czy nie. A skoro ci się to nie
  • Odpowiedz
@Spetznaz_

Jego ojciec jest zawiedziony, że ma syna (część od roweru). Żaden normalny facet nie chciałby, żeby jego syn był wqginosceptykiem, z kolei każda mama chciałaby być babcią.


Jak rodzic chce zeby dziecko spelnialo jego marzenia to niech nie niech juz nie bedzie tym rodzicem bo to bedzie porazka
  • Odpowiedz
@GoroncoMi: jakiej nienawiści?
@heathermatarazzo: cisza patologio.
@BanoffeePie: no ja właśnie tego nie rozumiem. To chyba świadczy o głupocie. "Lubię gejów; lubię piercing; lubię takich innych ludzi" Myślę że to świadczy o niedojrzałości umysłowej, ponieważ każdy wie, że najbardziej jałowi w środku są ci, co najbardziej się afiszują i krzyczą. Jak można kogoś lubić za orientację? Wytłumacz mi jak umiesz. Orientacja, to jest coś tak niezależnego od
  • Odpowiedz
@Soojin21: A niech sobie będą śluby jednopłciowe, ale po jaką cholerę tyle się o tym gada? Czy ja się chwalę, że posuwam czyjąś matkę? Orientacja jest tak oczywista jak oddychanie, a jakoś nikt tego nie celebruje... To po prostu głupota
  • Odpowiedz