Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak rozdziewczyć dziewczynę tak żeby jej nie bolało? Próbowaliśmy już 2 razy (dziś chyba trzeci, dlatego pytam), za każdym duży ból, może maks 2 centymetry wkładałem i koniec. Nigdy tez jej tam palców nie wkładałem bo po prostu ją to bolało. Sama też nigdy nic tam nie wkładała dla przyjemności, tamponów również nie używała.
Konieczna wizyta u ginekologa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #s--s #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania powiedzienie "Jak się popieści, to się zmieści" jest w tym wypadku prawdziwe. To co pomoże to gra wstępna, długa i podniecająca, no i poczucie bezpieczeństwa dla dziewczyny jest bardzo ważne w tym temacie.
  • Odpowiedz
xyz : Przede wszystkim - podłoże emocjonalne. Zapewnij jej komfort, poczucie bezpieczeństwa i rozluźnij ją, możliwe, że ona sama jest tak spięta, że będzie boleć i przez to nic nie wchodzi. Ogarnij winko, zrób masaż, okaż jej dużo czułości. Kup lubrykant, bądź delikatny, ale też pewny swoich ruchów, rób to powoli. Jak nie podziała to niech idzie do ginekologa.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
WalecznaLoszka: Też tak miałam. Niezliczona ilość prób. Bol byl taki, ze właściwie tylko leżałam, mowilam chlopakowi, ze ma nie zwracać uwagi na moją minę i łzy i ze ma jebnac raz a porządnie i bedzie z głowy xD niestety za kazdym razem konczylo sie slowami w stylu "koniec. Nie umiem Ci robic krzywdy, a jak Tobie to nie sprawia przyjemności to ja tez nic z tego nie mam" (chyba najmilsza rzecz
  • Odpowiedz
OP: @audiokoks: @ahbuz: @kuromicz: @Harmideron: @kwasnydeszcz: gnoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) 19 lat mamy, razem ponad półtora

@JudeMasonPolakozerca: @jmuhha: @pieczar_s--------k: mam taki żel jak pic rel, nada się? alkoholu nie da rady bo leki bierze ale w sumie ona nie potrzebuje xD spróbuje dzisiaj zorganizować dłuższą grę wstępną

Ten komentarz został
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @audiokoks: @ahbuz: @kuromicz: @Harmideron: @kwasnydeszc...

źródło: comment_b7MCPdiSEpHBFtUEqAHQb9vn1KBYXsjN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rób nic na siłę bo dziewczynę możesz skrzywdzić i porządnie zrazić, tak jak niektórzy wyżej wspominali - być może jej błona dziewicza jest gruba i przysłania dużą część wejścia do pochwy, powinien ją obejrzeć ginekolog
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Smakowe i rozgrzewające czy chłodzące żele z Durexa to chyba najgorszy rodzaj ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie przykładowo zawsze piekły, jak nie używacie prezerwatyw to polecam żele silikonowe, a nie wodne bo nie wysychają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy dłuższej grze wstępnej, użyciu lubrykanty może to pomóc jeśli problem ma podłoże psychologiczne.

Jednak gdy problem ma podłoże anatomiczne, czyli grubą błonę - niech dziewczyna uda się do ginekologa - po coś oni są.
  • Odpowiedz
Mnie przykładowo zawsze piekły, jak nie używacie prezerwatyw to polecam żele silikonowe, a nie wodne bo nie wysyc


@holly_satan: jest fajny apteczny - feminumgel, na bazie wody. Można nawet w ciąży stosować.
  • Odpowiedz