Wpis z mikrobloga

Droga @Moderacja.
Skoro usuwacie wpis ze streszczeniem całej afery pedofilskiej
https://www.wykop.pl/link/4741797
I banujecie użytkownika @FateStick bo to opisał, to co my mamy jako użytkownicy myśleć? Że pedofil jest w waszych szeregach? Albo, że wy wszyscy wrzucicacie ten pedo-kontent?
Ale cudowny mamy wybór - albo czekać aż zbanujecie każdego z nas jak pedofil włamie się komuś z nas na konto, albo zbanujecie jak będziemy o tym głośno mówić ( _)...
Ogarnięcie się proszę.
#afera #moderacja #moderacjacontent
  • 36
@audiokoks: ja #!$%@? ale ty jesteś prymitywny, dawno takiego ograniczonego dzbana nie widziałem. Klapki na oczach i wio, zatrudnij się przy ciągnięciu karuzeli. Typ ma inne zdanie to mu od razu zarzucasz ze lubi pedofilskie zdjęcia, won wsiurze na ukraińska wieś, tam miejsce takich co feruja wyroki i rzucają oskarżenia z dupy, może mu od razu szubienice zbuduj
@rybalmjestary: Dobra, bo widze, ze nie bardzo ogarniasz co tu się dzieje. Jakieś dwa lata temu był wyciek kont i haseł użytkowników Wykopu, na który administracja miała dość mocno #!$%@?. Teraz ktoś z kont, które prawdopdobnie od dwóch lat, czyli od daty wycieku nie miały zmienionych haseł, wrzuca treści pedofilskie. A jakiś cymbał pisze, że:

Usuwają śmieci, zadymiarzy i gówniarstwo szukające atencji. I co ma za znaczenie, ile ktoś siedział na
@audiokoks: to ty nie ogarniasz, ze sugerowanie ze lubi CP jest nieakceptowalne dlatego ze ma takie takie zdanie. Ja się poniekąd zgadzam ze robicie #!$%@? warta robotę, bo zamiast skupić się na problemie ludzie wrzucają pasty czy zdjęcie elfika dając moderacji wiadomość „traktujcie nas jak dzieci, które rzygaja przed siebie i atakują prywatne osoby, bo właśnie tym jesteśmy i nie ma co z nami dyskutować”. Nic w ten sposób nie ugrywacie,
Ja się poniekąd zgadzam ze robicie #!$%@? warta robotę, bo zamiast skupić się na problemie ludzie wrzucają pasty czy zdjęcie elfika dając moderacji wiadomość „traktujcie nas jak dzieci, które rzygaja przed siebie i atakują prywatne osoby, bo właśnie tym jesteśmy i nie ma co z nami dyskutować”


No i właśnie teraz doszedłeś do powodu dla którego zasugerowałem, że kolega @biliard lubi CP. W tym wpisie nie ma ANI SŁOWA o pastach, itp,
@audiokoks: No to tak jak mówiłem, jak to dla ciebie powód żeby rzucać takie oskarżenia, to jesteś po prostu #!$%@? niedojrzały emocjonalnie. Wziąłeś pod uwagę ze te konta mogą dostać unbana po wyjaśnieniu sprawy? Ze coś takiego jak wlam trzeba najpierw udowodnić a nie wierzyć na słowo, bo sprawa jest bardzo poważna? Czy aż tyle informacji to już za wiele?