Wpis z mikrobloga

ano, czyli gówniane spinacze - porządne dłuugo wytrzymują.


@enron: Bez przesady. Miałem takie spinacze, wytrzymały bez przeszkód kilka lat - czy to susząc w domu, czy to na balkonie. Aż zostawiłem je na balkonie w pudełku na całą zimę.
Po zimie każdy jeden pękał w identyczny sposób. Chociaż zakładałem, że to mrozy im zaszkodziły, nie zimno.
Anyway - kilka lat korzystania z najtańszych znalezionych spinaczy oznacza, że jednak wszystko z
  • Odpowiedz
ano, czyli gówniane spinacze - porządne dłuugo wytrzymują.


@enron: Bez przesady. Miałem takie spinacze, wytrzymały bez przeszkód kilka lat - czy to susząc w domu, czy to na balkonie. Aż zostawiłem je na balkonie w pudełku na całą zimę.
Po zimie każdy jeden pękał w identyczny sposób. Chociaż zakładałem, że to mrozy im zaszkodziły, nie zimno.
Anyway - kilka lat korzystania z najtańszych znalezionych spinaczy oznacza, że jednak wszystko z
  • Odpowiedz
  • 0
nie ma czegos takiego jak "podstawowa funkcjonalność", jest po prostu funkcjonalność, tak samo jak nie ma czegoś "najbardziej optymalnego" tylko po prostu optymalny. To co mówisz to jest "podstawowa funkcja".


@Rabusek: Oczywiście, że jest "coś takiego". W tym kontekście słowo funkcjonalność użyte jest błędnie, ale takie sformułowanie jak najbardziej może być poprawne.
  • Odpowiedz