Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama no ale jednak to Texas. Wiocha zabita dziurami wielkości 2xPolska do tego całą masa redneckow z mega akcentem. Ale co tam, gratulacje;)


@wykopowy_brukselek: Za duzo filmow. Obecnie duze miasta Teksasu to najlepiej rozwijajace sie osrodki w USA. Na dodatek Dallas ma juz wiecej osrodkow kultury (biblioteki, muzea, teatry, kina) niz Nowy Jork.
  • Odpowiedz
  • 0
@ronnie_darco: sama podstawa 3800 plus rozne dodatki premia 2k, na nauke 2800, tego kest bardzo dużo jak delegacje itp. Nie znam amerykańskiego systemu płatności i nie bardzo wiem jak w praktyce wygląda każdy benefit.
  • Odpowiedz
  • 12
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: to jest fart nad fartami, zrobiłem sobie stronkę interaktywne cv ze zdjęciami prac i w ciemno wysłałem od tak do tej korpo w usa żeby zobaczyć czy będzie zainteresowanie. Odpisali mi natychmiast że moje doświadczenie i skille to jest to czego szukają no i dzisiaj dostałem kontrakt. Aż mi się ciepło zrobiło jak to przeczytałem rano zaspany.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: ja #!$%@?, niektórzy to się umieją ustawić. Przygotowujesz się jakoś na odnalezienie się w amerykańskim systemie bankowym, prawnym? Jakiś creditscore, miejsca zamieszkania tam?
Bo ja texas to wygląda mi to tak że trzeba iść po forda f150 ;p
  • Odpowiedz
sama podstawa 3800 plus rozne dodatki premia 2k, na nauke 2800


@suqmadiq2ama: 3800 brutto czy netto? W sumie myślałem, że trochę więcej dostaniesz. Coś koło 60-70k usd, a nie 45 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż i tak sobie w miarę spoko pożyjesz w TX.

Jakie
  • Odpowiedz