Wpis z mikrobloga

  • 0
@loczyn: do tego jest dużo dodatków po 2k

Islandia to mój największy zawód, zrezygnowałem przed pierwszą wypłatą, drogo jak c--j i nic tam nie ma, praca spoko sama w sobie ale reszta ssie, już w finlandii dłużej posiedziałem w lesie bo dwa miechy. Wolę aglomeracje.
  • Odpowiedz
do tego jest dużo dodatków po 2k

Ale będziesz miał je np co miesiąc, czy np 2k ale na rok? :D

3k na łapkę będziesz miał na bank, to pozwoli na wynajęcie domku, nowe auto z salonu, zalanie, jedzenie i rozrywki, ale fajnie gdyby Ci dali dobre ubezpieczanie, bo co by nie patrzeć to zawód wysokiego ryzyka. Minimum 80%.

Islandia to mój największy zawód, zrezygnowałem przed pierwszą wypłatą, drogo jak c--j i nic tam nie ma, praca spoko sama w sobie ale reszta ssie, już w finlandii dłużej posiedziałem w lesie bo dwa miechy. Wolę aglomeracje.
  • Odpowiedz
@loczyn: no to mowie przeciez ze to wielki stan jest,m 2x Polska chyba czy wiecej
i jasne ze nie zwiedzilem calego, wiem ze sa tam ogromne i rozwiniete miasta
ale ogolnoie uwaza sie to za dosc wiesniacki stan z mnostwem redneckow i jak pojedziesz na prowincje to ciezko ich zrozumiec

nie ze mi sie nie podobalo bo bylo ok, dla mnie to bylo jakbym buyl na zywo w odcinku straznika
  • Odpowiedz
  • 1
@loczyn: w interview zaproponowałem im 42k więc dali mi dużo więcej, co ciekawe musiałem określić trzy stanowiska które mnie interesują i na pierwszym miejscu dałem welder a na ostatnim supervisor - tak że cieszę się jak p------n
  • Odpowiedz
  • 0
@suqmadiq2ama
Chyba że ich domena z której mail wysłali zgadza się z oficjalną stroną. Sprawdź czy jest 100% zgodności (wejdź ja oryginalna stronę i porownaj)
  • Odpowiedz