Wpis z mikrobloga

Po pół roku pochwalę się (tak wiem mogłem dołożyć 100k i kupić coś z premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)) swoim dziadkowozem lub jak kto woli grzybowo em Toyotą Avensis 2k5r. Jako rodzinne auto spisuje się dość dobrze, minusem w tym modelu jest niska żywotność sprzęgła, na szczęście koszta są przyzwoite. Może ktoś z pod tagu #toyota wypowie się więcej o tym modelu.

#pokazauto jeszcze z samego dnia zakupu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reginald911 - Po pół roku pochwalę się (tak wiem mogłem dołożyć 100k i kupić coś z pr...

źródło: comment_S1OcSCiZ22QWMyCf8PlNdk6PkHMM6Yu1.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zlotuwa: ja w mojej właśnie wymieniłem przy przebiegu150tys, rozmawiałem z dwoma osobami które mają takie same modele od nowości jeden musi wymienić przy przebiegu 130tys a drugi robił jak jego miała 160tys kilometrów, ale jazda jeździe nie równa..

@jaceks653: pić or didn't happend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reginald911: zastanawiałem się nad tym ostatnio... że to jakiś chłam jest chyba ... tylko musiał bym do tego zaprzęgnąć prawnika ... a mój ma na głowie sprawy z nieruchomościami więc może za dużo na głowie po prostu ;)
  • Odpowiedz
@Reginald911: i co miał bym teraz wywalczyć? zwrot za samochód i ubezpieczenie ? Przecież toyota do niczego się nie przyzna na papierze. Wymieniamy na gwarancji bo klient chce :P Gra nie warta świeczki. Technicznie poza sprzęgłem samochód ma tylko drobne pierdołowate problemy. Co do pomp wody to miałem świadomość że bywają wadliwe.
  • Odpowiedz