Wpis z mikrobloga

@WeAreAboutToDie: Mirku, ja teraz przytyłem z 82 do 98. Wyglądam trochę jak knur, ale czekam na nadejście multisporta aby zwiększyć poziom motywacji.
powiedz mi jedną rzecz. Dlaczego pozwoliłeś na dojście do takiej wagi? Czy od dziecka byłeś otyły lub miałeś problemy z wagą?
Pisałeś o tym (tl:dr nie chce mi się wchodzić na twój profil i szukać) ?
  • Odpowiedz
@ArRog: sól + cukier do minimum = nie trzymam wody, której i tak piję mało (max 1,5l dziennie) Zapotrzebowanie dziennie ścięte o jakieś 3,5k na dzień, do tego średnio spalam dziennie jakieś 600-700kcal i jakoś leci. Oczywiście wiem, że w spadkach jest głównie woda, ale powoli już to się kończy, spadki są coraz niższe.
@xkomat: nigdzie nie napisałem, że jest darmowa.
@foxbond: mistrzu, jak masz mi pisać gównokomentarze, które
  • Odpowiedz
@ArRog: ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę i wcale nie uważam, że to dobrze. To samo tyczy się jedzenia. Odkąd zmieniłem żywienie na 'zdrowe', nie jestem w stanie nawet wyjeść zapotrzebowania kalorycznego. Od jutra (dzisiaj nie będzie mnie już w domu) mam zamiar dobijać białko ten limit kcal z białka razem z WPC, ale też nie więcej, niż trzy porcje (max. z tego białka, które mam w domu, to chyba
  • Odpowiedz
@xkomat: może, a w sumie na pewno, są jakieś darmowe odpowiedniki. Ja sobie wziąłem to z wygody, bo zainteresowało mnie to, że po wklepaniu produktów wagowo razem z kcal wylicza mi również makro i parę innych rzeczy.
  • Odpowiedz
@WeAreAboutToDie: Zrobisz jak zechcesz, ale za zdrowy spadek wagi uważa się około 1% masy ciała, i to na tydzień, a nie dzień. Nie uważam się za guru, bo sam jestem dopiero na początku redukcji. Niemniej jednak już raz kilka lat temu redukowałem. Zrzuciłem ponad 20kg, ale zdecydownaie za szybko. Nie tak szybko jak Ty, ale zdecydowanie za szybko. Jak oberwałem efektem jojo, to nawet nie zauważyłem kiedy, a wszystko wróciło i
  • Odpowiedz