Wpis z mikrobloga

Bogaty biednego nie zrozumie. Jak człowiek, który spędza 12 godzin w pracy, 2 godziny w autobusie, wraca do pokoju z 2 innymi lokatorami, a pieniądze wysyła do rodziny na Ukrainie może myśleć o samorozwoju?

On się skupia na przetrwaniu...


@Qwertylion: Mówimy o Polakach, a nie Ukraińcach.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Teraz w Polsce duża część społeczeństwa to imigranci właśnie, jak najbardziej mogą się trafiać w autobusach i pociągach. A nawet jak jest to Polak to też nie znasz jego sytuacji, żeby tak z góry oceniać.
  • Odpowiedz
@Qwertylion > @wojtas_mks: Bogaty biednego nie zrozumie. Jak człowiek, który spędza 12 godzin w pracy, 2 godziny w autobusie, wraca do pokoju z 2 innymi lokatorami, a pieniądze wysyła do rodziny na Ukrainie może myśleć o samorozwoju? On się skupia na przetrwaniu...

No a-----l ani nie doda mu pieniędzy ani bezpieczeństwa, ani niczego w zasadzie póz chwilowym "da się przeżyć" XD
  • Odpowiedz
Ja np. nie lubię jak ktoś nawet spokojnie wyglądający zaczyna pić w środkach masowego transportu a-----l bo się boję że zaraz się "wyluzuje" i zacznie np. zabawiać mnie rozmową.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: panie ekspercie już panu mówię dlaczego - pan jest ekspertem od nasa więc jak trzeba coś o nasa powiedzieć to pan mówi ale jak pana pytają o ekonomię spedycji między krajami afryki środkowej to pan mówi "to nie moja działka"
cóż, przywoływanie kogoś do porządku to nie moja działka
  • Odpowiedz
@kj5: ja nie kapuję tego, jak można być dorosłym człowiekiem i pić "z plecaka" czy torebki xD przecież to śmieszne i dobre dla młodych, trzeba mieć swoje standardy. Jak nie możesz tak wytrzymać bez piwa/alko, że musisz tak popijać to prawdopodobnie masz problem.
  • Odpowiedz
@kj5: W sumie nie wiem co gorsze, picie alkoholu w komunikacji miejskiej, czy fakt że typki się ukrywają, tak jakby wiedzieli że robią coś niewłaściwego, ale nie mogli się powstrzymać na parę minut. Alkoholizm straszna rzecz.
  • Odpowiedz