Wpis z mikrobloga

  • 4
@wojtas_mks to widocznie mało Niemców znasz ))¯_(ツ)_/¯
Ja też czasami po nocce napije się piwa, to znak że już czas na AA?
Przepisy? A czy on komuś przeszkadza? Zachowuje się agresywnie? Siedzi sobie sam cichutko popija więc w czym problem?

Zakaz to zakaz brainlet.jpg
  • Odpowiedz
@minadymna No spoko, ale dla mnie co innego np. kulturalne picie browarka w parku jak jest ciepło, a co innego w autobusie, jak ludziom dookoła smrodzi, w dodatku zimą jak nawet okna nie można otworzyć bo piździ.
  • Odpowiedz
Wątpię im byś prędzej uwagę zwrócił, prawda? XD


@orlando74: a ty byś zwrócił? Bo ja nie. No, chyba, że lubisz zgrywać czepliwego bohatera, dostać w ryj (albo dać w ryj) i potem ciągać się z sebiksami po sądach i policjach.
  • Odpowiedz
jeśli o mnie chodzi to może nawet opijac urodziny zmarłego w wojnie syna, w autobusie się nie pije alkoholu


@kj5: A tak szczerze, to co za różnica czy pije w autobusie piwo, czy przykładowo sok porzeczkowy? Dopóki nie robi syfu i nie jest nawalony to nie widzę różnicy jaki napój ktoś wlewa do ust. W pociągu jakoś nikt nie ma problemu, że się chlapnie coś w restauracyjnym. Rozumiem, że "łamie
  • Odpowiedz
@oiio: stary, sok jest bezwonny, a piwo szczególnie tanie #!$%@? smrodem, jeszcze teraz jak autobusy są nagrzane i nie wietrzone to to się rozchodzi i trzeba przy drzwiach stać żeby co przystanek móc oddech wziąć
  • Odpowiedz
  • 3
@kj5 to jakie ty #!$%@? piwo pijasz, że cały autobus śmierdzi? XD jakby ktoś czosnek jadł to też byś się rzucał, że śmierdzi?
  • Odpowiedz
A może wraca z nocki i to jego wieczór?

@efceka:
Będzie przyzwolenie na piwko u "normalnej osoby", to na 100% zaczną chalać największe patusy "od #!$%@?"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz tego?
  • Odpowiedz
: stary, sok jest bezwonny, a piwo szczególnie tanie #!$%@? smrodem


@kj5: Eee? Specjalnie dałem sok porzeczkowy, bo śmierdzi niesamowicie. A jak ktoś sam nie capi alkoholem, to świeżo otwartego piwa jakoś nie wyczuwam.
  • Odpowiedz
Ja też czasami po nocce napije się piwa, to znak że już czas na AA?


@J-Roc: Czasem? I otwierasz piwo po wyjściu z pracy bo nie możesz wytrzymać czy jednak czekasz jak człowiek aż dojedziesz do domu?

Przepisy? A czy on komuś przeszkadza? Zachowuje się agresywnie? Siedzi sobie sam cichutko popija więc w czym problem?


@J-Roc: Mi przeszkadza, bo śmierdzi w całym autobusie.
  • Odpowiedz
#!$%@? ale wam zazdroszczę węchu że potraficie wyczuć świeżo otwarte piwo, to już jest jakiś poziom testerów perfum albo kiperów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Bo o ile mi wiadomo to nawet najmniejszych szans nie macie na wyczucie zwykłego taniego piwa z odległości powyżej kilkudziesięciu (i tu mi chodzi bliżej 20 a nie 90) centymetrów, a jak piwo jeszcze jest zimne to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@27er: Ale ja się nie czepiam picia w MPK, bo sam tego nie pochwalam, tylko że tego, że to wcale nie musiało być piwko z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@wojtas_mks

I otwierasz piwo po wyjściu z pracy bo nie możesz wytrzymać czy jednak czekasz jak człowiek aż dojedziesz do domu?


Jeżdżę samochodem więc dopiero w domu, ale gdybym miał czekać z 10 minut na autobus a potem jeszcze w autobusie siedzieć z 20 min to pewnie bym nie raz się napił
  • Odpowiedz
w każdym kraju da się pić piwko w autobusie tylko nie u nas. No powiedz szczerze co złego jest w wypiciu jednego piwka w autobusie np w lato po pracy


@superlogin1: jak ktoś pije piwo to wali na cały autobus, w przeciwieństwie do coli

no i osoby które koniecznie muszą już teraz i nie wytrzymają do domu, z reguły śmierdzą dodatkowo same z siebie
  • Odpowiedz
@kj5: i zrobiłeś mu zdjęcie z flashem? Nie wiesz jakie ma problemy życiowe, a może wraca z nocki... Jedyna chwila relaksu dla tego Pana to Piwko po robocie.. Co Cię obchodzi co ktoś robi ze swoim życiem..
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Co do kultury Niemcow - wiesz, ze u nich nawet mozna wejsc na miejsce budowy, jesli stezenie alkoholu nie przekracza bodajze 0,5 promila? Norma jest, ze tam pracownicy sobie pija po 1-2 piwa (co prawda piwa w Niemczech sa mniej procentowe)
Nie twierdzę, że to dobrze. Sam alkoholu zazywam tylko na swieta i przy okazjach - ale nie uwazasz, ze kazdy powinien sobie zyc jak chce?
A takie twierdzenie
  • Odpowiedz