Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy walczę ze złodziejami samochodów, dziś kolejna próba zaje:(4;!nia mojego drugiego już auta spod okna. Tym razem przygotowałem się lepiej chodź nie dość wystarczająco, nie obeszli dwóch alarmów , powiadomienia SMS i kodowanego kluczyka na ID chodź mam drzwi przewiercone i wyrwana stacyjkę czuje ze mogłem zrobić więcej niż krzyk z okna... szukam speca który pomógłby mi zainstalować w aucie kamerę skierowana na ryje tych partaczy i która to zapisuje obraz online w chmurze (wi fi) łapie z mieszkania, trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_YPkukwiCkixlzR3JSagP4NGEgizgGRhK.jpg
  • 196
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KredaFreda: to chyba zależy gdzie. Brat dzwonił że widzi 4 złodziei to mu powiedzieli że muszą zebrać ekipę bo nie mają tylu wolnych ludzi. ()
@cacum3: Mam hybrydową Yaris. Też strach na początku ale z czasem minął. Ogólnie bierz z alarmem Cobra.
Aurisy mogą być teraz "chodliwe" ponieważ Toyota powraca do Corolli, więc i o części będzie trudniej.
@Bepanten wiatrówka na śrut albo kulki metalowe i strzelaj do tych zjebow, mojemu ojcu też próbowali ukraść kiedyś auto nieszczęście skończyło się #!$%@? stacyjka, laweta do mechanika #!$%@? więcej szkód zarobią niż to warte pluje na takich ludzi.
@Bepanten: Kup sobie router LTE i kamerę wifi, to chyba najłatwiejszy sposób, wtedy możesz nawet na żywo streamować bez żadnych specjalnych urządzeń czy umiejętności programowania
@Bepanten: Dawaj fotki, a jeśli chodzi o kamery to Xiaoyi i Digoo które testowałem miały normalnie możliwość wykupienia zapisu w chmurze. Ewentualnie kilka kamer ip + rejestrator w domu a to można spiąć mostem wifi
@Bepanten W Warszawie dziennie leci 3-4 auta. Tego nie da się całkowicie wypłacić. Wbrew opiniom niektórych użytkowników policjanci organizują mnóstwo przyczajek na złodziei. Wydziały do walki z przestępczością samochodową mają jednak ograniczone siły przy skali złodziejstwa jaka panuje. Z jednej strony jest o wiele lepiej - statystycznie - niż 10 lat temu ale z drugiej - nie brakuje chętnych by zajmować się krojeniem aut. Ty, ja, inny normalny człowiek nie rozumie jak