Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy walczę ze złodziejami samochodów, dziś kolejna próba zaje:(4;!nia mojego drugiego już auta spod okna. Tym razem przygotowałem się lepiej chodź nie dość wystarczająco, nie obeszli dwóch alarmów , powiadomienia SMS i kodowanego kluczyka na ID chodź mam drzwi przewiercone i wyrwana stacyjkę czuje ze mogłem zrobić więcej niż krzyk z okna... szukam speca który pomógłby mi zainstalować w aucie kamerę skierowana na ryje tych partaczy i która to zapisuje obraz online w chmurze (wi fi) łapie z mieszkania, trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bepanten - Od kilku miesięcy walczę ze złodziejami samochodów, dziś kolejna próba zaj...

źródło: comment_YPkukwiCkixlzR3JSagP4NGEgizgGRhK.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
A uwierz mi do kradziezy samochodowcych jak powiesz ze widzisz sprawcow to przyjada w 2 minuty


@KredaFreda: Chyba, że akurat mają psią hehe grypę, to niech sobie tamci kradną, a my przyjedziemy za 4 godziny.

I mówię to z własnego doświadczenia.
  • Odpowiedz
Ogolnie jakbyś chciał odstrzelić takiego śmiecia - zrób sobie patent na broń sportowa. Według ustawy o broni i amunicji, mógłbyś odstrzelić takiego śmiecia na postawie ochrony mienia chronionego prawem.
  • Odpowiedz
@Bepanten raczej komuś podpadles.
Złodzieje nie rozwiercają zamków współczesnych samochodów.
To metody z czasów poloneza i żuka.
Nic im też nie da uszkodzenie stacyjki.
Chcieli zrobić szkody i upozorować kradzież.
Jakby chcieli okraść to inaczej by się do tego zabrali i zagłuszyli sygnał monitoringu GPS.
  • Odpowiedz
@Reanef: pewnie tak, nie twierdzę przecież że ktoś kradnie samochód żeby zarobić na takim kradzionym gruzie jakieś... 1k MAX? xD Jednak nie tylko drogie samochody są kradzione.
  • Odpowiedz
@Bepanten: Mireczku, a nie myślałeś nad czymś na wzór odcięcia zapłonu i pompki paliwa? Sam nad takim bajerem myślałem, a dokładniej coś na wzór immobilizera tylko, że przełącznik byłby gdzieś ukryty. Wiesz, wtedy takiego samochodu nie zawinie bez lawety, bo co z tego że rozwierci stacyjkę, a tu szok bo rozrusznik nie kręci, a pompa nawet nie pompuje paliwa. Jednak skoro Ty masz hybrydkę, to może właśnie skupić się w większej
  • Odpowiedz
@Shajo

W końcu w swoim zamkniętym samochodzie możesz dawać na siedzenia co chcesz

No właśnie nie, jak zastawisz pułapkę i wyrządzisz krzywdę złodziejowi to jeszcze będziesz musiał mu płacić za utracone zdrowie.
  • Odpowiedz