Wpis z mikrobloga

Tylko mi nie mówicie, że dzisiejsza nagonka na Watchdog to nie jest sterowana PiSowska akcja nakręcana przez trolli wykorzystujących do tego Konfederackich półmózgów.

Watchdog przez lata robi ŚWIETNĄ robotę rozliczając polityków z rozpieprzania publicznych pieniędzy, nepotyzmu, lewych przetargów na syna brata ministra - nie jestem w stanie wymienić drugiej tak zasłużonej dla społeczeństwa organizacji NGO, ale widocznie to wszystko nie ma znaczenia, bo słusznie stanęli w obronie innej organizacji, która jest atakowana przez psychoprawicę, za zwrócenie uwagi na to, że osoba publiczna bierze udział w konferencji człowieka, który opiera swoją karierę polityczną na tworzeniu nienawistnej nagonki na żydów, homoseksulistów i uchodźców.

Nigdy Więcej nie zrobiło nic złego, Watchdog również. Mamy wolność słowa, o którą niby tak walczy Konfederacja.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #bekazkonfederacji #mentzen #watchdogpolska #polityka
Clefairy - Tylko mi nie mówicie, że dzisiejsza nagonka na Watchdog to nie jest sterow...

źródło: watchdog

Pobierz
  • 79
  • 286
@kazzr: na tym polega wolność słowa, że mógł na niej wystąpić i to zrobił. Wolność słowa polega też na tym, że jakaś organizacja może zwrócić uwagę na poglądy organizatora tego wydarzenia i wyrazić zaniepokojenie.

Was to uwiera i tworzycie typową dla was faszystowską nagonkę na WROGÓW NARODU. Najlepiej to byście zakazali krytyki i powsadzali wszystkich do obozów?

Dlatego tak bardzo środowisko Konfederacji kocha Rosję, bo funkcjonują tam zamordystyczne mechanizmy, które chcielibyście
XD mamy wolność słowa dlatego Marciniak nie mógł wystąpić na konferencji biznesowej, na której nie padło ani razu słowo konfederacja pod rygorem #!$%@? kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kazzr: Jeśli pracownik organizacji, której jednym z haseł jest "Nie dla rasizmu", występuje jako prelegent i w zasadzie żywa reklama całej imprezy (bo i organizatorzy nie ukrywali, że wizerunek Marciniaka jest elementem promocji) na konferencji organizowanej przez człowieka, który
@WaveCreator: typowe wybieranie materiałów aby potwierdzić swoją urojoną tezę. gdzie to powiedział? poakż źródło. ponawiam pytanie, które zadałem do Twojego przyjaciela. skoro Mentzen to faszysta to dlaczego nie został jeszcze skazany z art. 256? dawaj jakieś konkretne argumenty a nie przerzucasz się w dyskusji tym co usłyszałeś gdzieś w telewizji albo przeczytałeś na twitterze.

Go away, sheeple


XD
Tylko mi nie mówicie, że dzisiejsza nagonka na Watchdog to nie jest sterowana PiSowska akcja nakręcana przez trolli wykorzystujących do tego Konfederackich półmózgów.


@Clefairy: to mówię: nie jest. Znaczy pewnie częściowo się oportunistycznie podłączają żeby żerować na trupie, ale nie ma co udawać że sytuacja z Watchdogiem i NW nie jest całkowicie jednoznacznie godna krytyki. Mówiąc inaczej proponujesz jakieś szurskie teorie spiskowe, gdzie to absolutnie niemożliwe żeby przeciwnicy Konfederacji zrobili coś
na tym polega wolność słowa, że mógł na niej wystąpić i to zrobił. Wolność słowa polega też na tym, że jakaś organizacja może zwrócić uwagę na poglądy organizatora tego wydarzenia i wyrazić zaniepokojenie


@Clefairy: tylko że oni nie zwrócili uwagi na poglądy organizatora tego wydarzenia, tylko na udział marciniaka w tym wydarzeniu, że w ten sposób może promować również takie podglądy, a co za tym idzie że sam takowe ma, to
tutaj kłamie a tam mówił prawdę


@kazzr: Czyli co, w którym mówił prawde? Tam gdzie akurat tobie pasuje? Czy w obu przypadkach mówił prawdę? W takim razie jak gej czy żyd ma być członkiem partii Korwin skoro według niego nie ma być żydów i gejów w Polsce skoro oba stwierdzenia są prawdziwe?
@harrame: ale ja mam to w dupie, tak samo jak w dupie mam Mentzena, konfederacje i całe te lewactwo. po prostu jak zaczynamy kogoś nazywać faszystą to chciałbym wiedzieć dlaczego z całym obrazem sytuacji a nie wrzuceniem informacji przefiltrowanej przez mózg typowego wyborcy lewicy. bo widzisz, skoro na lewice, pis czy po mówimy socjaliści to wiem dlaczego, bo w socjalu się prześcigają i razem głosują za takimi ustawami. więc ponawiam pytanie