Wpis z mikrobloga

@tyqp: Earth 2150 Escape from the Blue Planet. Earth 2150 Lost Souls i TMP są w #!$%@? trudniejsze, a prawie cała sława Eartha to właśnie 2150.

Poletzam mocno zacząć od kampanii UCS - pierwsze misje są b. proste, brak groxneog lotnictwa wrogów + granatniki = stratowanie bazy wroga.
No nie wiem. Ja bym chyba 2160 ma początek ugryzł. Im bardziej archaiczna mechanika, tym łatwiej się zniechęcić.


@Zwanek: Earth 2150 nie jest jakiś super archaiczny. Ot, RTS w starym stylu - bardzo porządny, bez dziwactw (jak np. w WW3BG od tego samego wydawnictwa... te #!$%@?ące pociągi). Może w Earth 2150 trochę przelewanie kasy wkurzać, i początkowy brak możliwości naprawy jednostek ale tak to mamy megasolidnego RTS-a. Trochę dynamicznego

To w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehenuanek: Ładniejszą zdecydowanie, ale przed chwilą zrobiłem sobie małe przypomnienie na YT i standardowo zapamiętałem tę grę jako najładniejszą :v
Btw. współczuję graczom, którzy grali w tę grę po angielsku(a komentarze pod filmami sugerują, że wbrew pozorom było ich sporo). Wydawca najwidoczniej przyżydził na angielskiej lokalizacji i cóż... o ile to r̶u̶s̶k̶i̶e̶ wschodnioeuropejskie "R" w dialogach jak najbardziej pasuje do kampanii dynastii, tak w pozostałej części gry i nawet wokalu*