Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Apollo1993: a ja ich nie podziwiam, bo cały dzień stoją bez celu i nic nie robią, usprawiedliwiając to wiarą. Jedyne co w nich szanuję to fakt, że nie zaczepiają ludzi.
  • Odpowiedz
Gdyby to nie miało sensu, nie staliby tak. Ja sam znam kogoś, kto długo szukał kontaktu ze Świadkami Jehowy i znalazł go właśnie przez taki wózek. Są też osoby, które podchodzą raz w miesiącu po nowe czasopismo itp. To, że nie widzicie, jak Świadkowie z kimś rozmawiają, nie znaczy, że ich poświęcenie jest bezcelowe.
  • Odpowiedz
@Mave: Ci, co stoją ze swoimi ulotkami i broszurami to nie zaczepiają. Odwrotnie jest z łażącymi po mieście. Idziesz sobie chodnikiem, z naprzeciwka zbliża się starsza wiekiem para i przy mijance się pytają "Wierzy Pan w Boga?" xD
  • Odpowiedz
według mnie dostają za to niezły hajs, nigdy nie uwierzę że ktoś stoi o 06;23 przy -10 stopniach jedynie z miłości do bliźniego


@JohnShelby: no to nie wierz, ale właśnie to robią, choć tutaj duże znaczenie ma raczej sama przynależność do grupy i wynikające z tego obowiązki.. Piszę to obiektywnie jako osoba, która SJW nie lubi.
  • Odpowiedz
@Apollo1993 straszne. Okropna religia. Jak ktos może robić coś na co sam wydał zgodę i wykazał chęci do robienia tego?!?! JAK?!?! Jedynym słusznym wyjściem jest ochrzczenie każdego, kiedy jest jeszcze nieświadomy otsczajacego go świata
  • Odpowiedz