Wpis z mikrobloga

Otóż szukam przedtreningówki bo bardzo jestem zawiedziony niestety tą od @KFD_pl . W ogóle się nie rozpuszcza i po prostu boli mnie po niej żołądek. Szuman czegoś tylko i wyłącznie na pompę, co nie posiada ani jednego stymulantu. Jedyne co udało mi się doszukać to https://olimpsport.com/pl/catalog/product/view/id/4112?gclid=Cj0KCQiA68bhBRCKARIsABYUGiev7HpLpjwiW_zy-aDJOsUHXhSylt6nmvha9he0YdccmaQzLGQGfdAaAjp9EALw_wcB

Może jakieś inne propozycje/doświadczenia

- Aby się rozpuszczała jakkolwiek
- Cytrulina
- AAKG
- Amatyna
- Gliceryna

Bo za cholerę nie mogę doszukać się jakiejkolwiek PROSTEJ przedtreningówki tylko na pompę :(

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy
  • 22
@Kasahara: Nie znam nic godnego polecenia ale czy można stosować przed treningiem różeniec górski w połączeniu z kofeiną i cytruliną?? czy jednak wszystkie adaptogeny lepiej stosować w większym odstępie od treningu?
Pozdrawiam.
@Kasahara: Postaw na składniki solo - zwłaszcza jabłczan cytruliny. Na pompę rewelacyjna była agmatyna, ale jest "nielegalna" i klops. Te nasze polskie przedtreningówki niestety nie są już takie jak kiedyś, skoro GIS wyklucza lub bardzo mocno ogranicza ilość składników. Sam często polecam produkty np. z USA albo z Allegro, bo tam akurat mało kto patrzy na przepisy ;)