Wpis z mikrobloga

Mam plan zemścić się na #rozowypasek lvl 25. Czemu?


Spotkałem ją na domówce u starego znajomego. Dziś trochę pewniejszy siebie, ale stare uczucia się obudziły. Postanowiłem, że pogram z nią. Przykleiłem uśmiech szczęśliwego faceta, przysiadłem się i nawijam do niej. Umówiłem się na spotkanie, 3 za mną. Relacja typowa - seks układ.
Plan:


#tinder #sympatia #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zemsta #zwiazki Wołam @janusz_pol co o tym myśli.
  • 230
@boltzmann deklarujesz się ze będziesz działać A nie widzę postępu w planie " zrobię jej na złość". Z drugiej strony, nie lepiej poznać jakaś miła loszke z dobrym serduszkiem niż krzywdzić druga osobę, chcesz marnować czas na taka jędze ? jest tyle fantastycznych rzeczy jako alternatywa, wyjście ze znajomymi na piłkę albo gra na PS lub czas na randki ?
@boltzmann po co marnować czas na głupoty, uważam że wyższym celem i nagrodą jest dążenie do najlepszej wersji siebie niż maszczenie się na kimś. Zostaw przeszłość za sobą, ona Cię ukształtowała i to od Cię zależy jakie wnioski wyciągnęłeś, czy dzięki nim nauczysz się być dla siebie i innych lepszym człowiekiem.
@Peperomia nie będę Cię przekonywać na siłę, sami wydajemy sobie sprawiedliwość. Pomyśl jak na Ciebie wpłynie, ten czyn, czy będziesz miał wyrzuty sumienia ? Może teraz sobie myślisz że hm ta loszka pieprzyy głupoty " pewnie że nie będę miała bo jestem facetem męskim facetem" . Możesz się przekonać czy będziesz miał wyrzuty Ale ryzykujesz ;) czy znasz siebie aż tak dobrze ? Spróbuj Ale czy ta gra jest warta świeczki? Czas