Wpis z mikrobloga

@wojna_idei właśnie zobaczyłem Twoją rozmowę z komunistą z francji, spełnia dużo z przytoczonych objawów, a większość swojej argumentacji opierał na przeinaczaniu faktów i manipulacji.

Bardzo fajny kanał swoją drogą, gratuluję.

Swoją drogą w materiale o agresji wśród szympansów i ludzi w jednym komentarzu użytkownik zarzucił Ci dużą wybiórczość w Twoim materiale i nie odniosłeś się do tego. Czy uważasz w świetle jego komentarza że mogłeś ten materiał zrobić inaczej, albo faktycznie jest
@Zuchwaly_Pstronk: Dzięki, miło mi słyszeć, że się podoba :)

A co do materiału o szympansach, to nie wiem dokładnie o jaki komentarz chodzi. Pod każdym filmem są dosłownie setki komentarzy (na YT + na mediach społecznościowych) i nie mam fizycznie możliwości przeczytać ich wszystkich. Natomiast jak najbardziej zgadzam się, że odcinek o szympansach nie jest do końca udany. Chyba chciałem pokryć za dużo tematów na raz, prawdopodobnie lepiej było bardziej szczegółowo
@wojna_idei: kurczę, powiem tak, zawsze zasypiam przy jakimś podcaście albo audiobooku, wczoraj o 1 w nocy zapuściłem sobie Twój kanał i słuchałem do 6:30, gdy zdenerwowany, że zamiast spać słucham Twoich materiałów wyłączyłem youtube ;D Także wisisz mi 6h snu dzisiaj.

Jasne, rozumiem. Tam głównym zarzutem było to, że ponoć przytaczane przez Ciebie zachowania szympansów to było jakieś jednorazowe albo bardzo rzadkie ekstremum i patologia, więc zarzucono Ci budowanie narracji na