Wpis z mikrobloga

@MrFrost: Na zachodzie to teraz wygląda tak: Spodobał mi się Hans, ma największe doświadczenie, ale weżmimy Helgę ze względu na parytet i Mokebe żeby nie nazwali nas rasistami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi-tek: Przekonałem się o tym po 4 miesiącach od awansu bez podwyżki. Teraz już na żadnego kierownika nie spojrzę tak samo.
  • Odpowiedz
@blogger: Raczej: Spodobał mi się Hans, ma największe doświadczenie, Helga też jest ok ale jej nie zatrudnimy, żeby nas nie pozwała za molestowanie, weźmiemy Mokebe żeby nie nazwali nas rasistami
  • Odpowiedz
@MrFrost: na zachodzie wygląda to nieco inaczej. Znajomy w dużym korpo IT zajmuje się kompletowaniem nowych zespołów. Typowo programistyczna praca. Do zespołu zawsze celowo dobiera 1 kobiete oraz 1 murzyna bo wtedy dostaje bonus za "różnorodność" w wysokości 300% budżetu. Oczywiście ma świadomość że te 2 osoby nic nie będą robić ale bardziej opłaca mu się utrzymywać 2 darmozjadów niż zatrudnić dodatkowych 2 seniorów dzieki czemu praca by szła o
  • Odpowiedz
@malykopareczek: o co Ci chodzi? masz straszny ból doopska o mój komentarz a sam nie podpierasz swoich argumentów niczym innym jak tylko nic nie znaczącymi ogólnikami w stylu daniela magicla - wy nic nie wiecie.

Jak chcesz z kimś porozmawiać na poziomie, to najpierw sam tak zacznij dyskusję.
  • Odpowiedz
@Marek1991: Kiedyś pracowałem w "gówno pracy" i dniówki miałem miedzy 150-300 zł i nie leciałem w #!$%@? z gościem który mi płacił bo wiedziałem że jak zrobie dobrze swoją pracę to dostanę dobrze zapłacone i gość bedzie miał więcej zleceń a jak bedzie miał więcej zleceń to ja pracy i kasy. On wiedział że jak #!$%@? by mi zapłacił to bym to mógł zrobić na #!$%@? a jemu to się
  • Odpowiedz
@MrFrost: Co jest takiego złego w tej sytuacji? Choć w ogóle jest to głupie, bo nie miałoby po prostu takie coś miejsca, koleś by wziął kogoś z rodziny bez rekrutacji. Jeśli nie mówimy o państwowym stanowisku, to może brać kogo chce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFrost: zabawne ale nieaktualne.
Teraz zachód: spodobał mi się Hans ale zatrudniam Hanne, bo jest kobietą.

Zachód jutro: spodobał mi się Hans ale nikt z was nie jest czarnym transseksualistą, więc sorry.
  • Odpowiedz