Wpis z mikrobloga

@piter259: Odpowiedziałem Ci 4x. No i uwaga piąty raz - PR. Ktoś wyliczył, ze szum medialny czyli darmowa reklama, a także dostęp do dość potężnej bazy klientów jeżeli chodzi o dotarcie do osob LGBT. Z tym drugim to jeszcze przyszłościowe, bo czasy na szczęście się zmieniają i za kilkanaście lat ludzie będą patrzyć na te środowiska tak samo jak obecnie np. na kobiety w spodniach. A oni wtedy będą mówić „o
Na zachodzie to teraz wygląda tak: Spodobał mi się Hans, ma największe doświadczenie, ale weżmimy Helgę ze względu na parytet i Mokebe żeby nie nazwali nas rasistami.


@blogger: znowu dyskryminują papuasów i eskimosów, zacofany ten zachód.
@Mihau88: a o co konkretnie? Jesteś dobrym szefem, dobrym pracownikiem czy pracownikiem najtańszym i dymanym? Bo 2 wpisy napisałem. W sumie możesz być jeszcze szefem który bierze najtańszego i dyma pracownik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zachodzie to teraz wygląda tak: Spodobał mi się Hans, ma największe doświadczenie, ale weżmimy Helgę ze względu na parytet i Mokebe żeby nie nazwali nas rasistami.


@blogger: Tak wygląd zachód wg wykopków. ALe jednocześnie wg was zachód upadł i jest kalifat. Dlatego Polacy wyjeżdżają tam pracować i nie wracają