Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki.
Mam pytanie odnośnie sytuacji zdrowotnej która mnie spotkała .
Otóż dwa lata temu po świętach i sylwestrze zakrapianym popadłem w objawy odstawienne alkoholu męczyłem się trochę ale wizyta u psychiatry i ssri pomogły wstać na nogi i wszystko się ułożyło w między czasie przeszedłem operacje na zatoki ponieważ ciagle miałem zawroty głowy, szum w uszach , bóle głowy .
Teraz po tym sylwestrze tez przez 2 dni ostro popiłem w sylwestra już symbolicznie piwo i od tamtego momentu do dzisiaj zero alko . Głowa trochę świruje jakieś leki , rozdrażnienie się pojawiło , przed tym znowu dostałem zapaleni zatok i czuje ze się pogarsza strasznie boli mnie w okolicach oczu , ciężko oddychać nos zapchany krwią w głowie się kręci .
Na codzień zażywam Mozarin 1 tab rano . Dzisiaj trochę bardziej miałem sytuacje lekowe i zazylem hydroksyzyne trochę ulżyło i jak by wirowanie w głowie trochę ulżyło
I tu pytanie czy chore zatoki mogą powodować te zawirowania w głowie i bóle ? Czy to obwiniać nerwicowe od alkoholu który spozywalem.
Ogólnie jestem zbyt czułym gościem na wszystko i przeżywam zawsze problemy.
Do laryngologa dopiero jutro się umówię a w maju mam wyłączać leki ssri bo wg lekarza już nie są mi potrzebne i nie wyglądam na człowieka z depresja a dwa lata temu było ciężko .
Ogólnie mam ciężka prace i mnóstwo obowiązków i czasem ratowałem się alkoholem ale na dłuższa metę nie chciałem popaść w alkoholizm na maksa i odstawiłem do imprez okolicznościowych w tygodniu zero nawet małego piwa

#psychiatria
#alkohol
#medycyna
#lekarz
#zdrowie
#depresja
#nerwica


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: trudno raczej diagnozować Cię przez mirko. Idź do laryngologa i może do neurologa z tymi zawrotami i bólem głowy. Ja miewałam takie objawy jak zawroty głowy przy zapaleniu zatok. Nie wiem, jak to jest w przypadku odstawienia alkoholu, bo ja alko nie pijam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania jaka dawka mozarin? Może nie wziąłeś tabsy o czasie i masz zwykle brainzaps? Ono występuje głównie po wenli ale może Ty odczuwasz przy mozarinie. Na pewno idź do lekarza. Psychiatry i neurologa. Dwutorowo sprawdź, czy to wina leku czy inna przyczyna. PS. W necie nie pytaj, dr. Google to zły diagnosta.
Zepsuta-sałatka-jarzynowa: Mireczku, nie jestem doktorem Ziębą, ale zmuszaj się do wypicia 0,5 l wody na czczo ( z cytryną lub bez, z cukrem/ słodzikiem/stewią lub nie) niech to będzie woda....to syf i nie smakuje, wiem, potraktuj to jak kurację. Do dwóch godzin, wypij kolejne 0,5 l wody...jesteśmy odwodnieni, bo pijemy inne smakołyki...nie wierzyłam, ale warto się pomęczyć...zawroty głowy mogą być od zmian ciśnienia/ nawodnienia organizmu. Co do twardszych używek...słyszałam, że skuteczny