Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyjaciel jest z laską, którą niedawno ruchałem, ale jeszcze nie spotykali się wtedy że sobą.

Powinienem mu o tym powiedzieć? W dodatku on z nią jeszcze seksu nie uprawiał a są ze sobą już ze 3 miesiące.

On jest fajnym chłopakiem i moim zdaniem nie zasługuje na takie traktowanie. On się stara dla niej aż za bardzo. Szkoda mi go.

W ogóle co wy różowe macie w glowach, że potraficie się ruchać z facetem po 3h znajomości, a swojemu chłopakowi nie dacie po 3 miesiącach? Tym bardziej, że mu zależy na niej, na seksie też i działa w tym kierunku.

Ja #!$%@?ę, ten świat jest strasznie niesprawiedliwy. Serio nie ma na tym świecie kobiet które docenilyby faceta za to jaki jest z charakteru? Ten przyjaciel jest taki 6/10, ale jest najfajniejszym gościem jakiego znam. Miły, pomocny. Tak mi go szkoda jak widzę, że jest wykorzystywany przez kobiety...

Boje się, że jak mu powiem co sądzę o tej całej sytuacji to się na mnie #!$%@?.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 76
  • Odpowiedz
LubieżnyWładca: @trevoz: Lol, a przegrywy nadal posługują się tymi "badaniami", którym udowodniony był już dawno brak rzetelności, egro np. brak rozumienia korelacji religii z liczbą rozwodów i partnerów seksualnych, na poparcie swoich tez "loszki to #!$%@?" i "jak uprawiała seks, to nie może być żoną i matką"? xD

Wiesz, że ten obrazek, którym spamujesz jest zmanipulowany? Dałeś się zmanipulować, głuptasku, głupio Ci? Łyknąłeś byle bzdurę, która potwierdza Twój bias "LOSZKI DAJOM DUPY BYLE RANDOMĄ, I TO ZUE W HUI". xD Śmieszne w sumie.
Już Ci wyjaśniam, bo sam nie jesteś chyba wystarczająco inteligentny, by zrozumieć swoją ignorancję.

Tu opis tego
AnonimoweMirkoWyznania - LubieżnyWładca: @trevoz: Lol, a przegrywy nadal posługują si...

źródło: comment_iejEWyiI4yihsipA6ioL4Xp0ZxMq9CJ8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cos jest nie tak jak 3 miesiace sa ze soba i nie mieli kontaktow seksualnych ze soba. W czasie seksu sa wydzielane substancje odpowiedzialne za przywiazanie, poza tym mam wrazenie ze kobieta bedzie go probowala brac na nagrody i kary- a to najbardziej sukowate jak seks jest tylko za nagrode.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście że powiedz, bo jest robiony w #!$%@? i to jest, o ironio, proste jak #!$%@?. Skoro miała by być z nim w związku, to musi pociągać ja seksualnie - spotykać się z pociągająca osoba 3 miesiące i nic, a z drugim wystarczylo 3 godziny? No coś tu nie gra trochę - trochę w #!$%@?.
Ktoś pisał, że ona może nie chce wyjść na łatwa laske - która przecież
  • Odpowiedz
@Brunner: Zyj w swoim świecie. Jako dosc doświadczony gość mowie, ze jest inaczej. Jak im zalezy mocno to od razu daja, bo mysla, ze tak zatrzyma faceta. Myślisz, ze z Klaudiuszem by czekala?
  • Odpowiedz
MiłosnyRogal: Halo, halo. @trevoz Nie ustosunkujesz się do posta wyżej, debuknującego Twoją "wiedzę"? Nie przyznasz się do czerpania wiedzy o świecie z memów i zmanipulowanych obrazków z internetu?
No szkoda. Ale rozumiem, wstyd Ci przyznać się do głupoty. Pewnie każdemu byłoby wstyd.

Być może następnym razem się zastanowisz przed łyknięciem byle bzdury, którą gdziekolwiek zobaczysz i wklejaniem kłamstw na poparcie swoich wymyślonych tez. I cała reszta Robercików Twojego pokroju też się w końcu ogarnie i nieco zmądrzeje. Oby.
  • Odpowiedz