Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyjaciel jest z laską, którą niedawno ruchałem, ale jeszcze nie spotykali się wtedy że sobą.

Powinienem mu o tym powiedzieć? W dodatku on z nią jeszcze seksu nie uprawiał a są ze sobą już ze 3 miesiące.

On jest fajnym chłopakiem i moim zdaniem nie zasługuje na takie traktowanie. On się stara dla niej aż za bardzo. Szkoda mi go.

W ogóle co wy różowe macie w glowach, że potraficie się ruchać z facetem po 3h znajomości, a swojemu chłopakowi nie dacie po 3 miesiącach? Tym bardziej, że mu zależy na niej, na seksie też i działa w tym kierunku.

Ja #!$%@?ę, ten świat jest strasznie niesprawiedliwy. Serio nie ma na tym świecie kobiet które docenilyby faceta za to jaki jest z charakteru? Ten przyjaciel jest taki 6/10, ale jest najfajniejszym gościem jakiego znam. Miły, pomocny. Tak mi go szkoda jak widzę, że jest wykorzystywany przez kobiety...

Boje się, że jak mu powiem co sądzę o tej całej sytuacji to się na mnie #!$%@?.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 76
  • Odpowiedz
W ogóle co wy różowe macie w glowach, że potraficie się ruchać z facetem po 3h znajomości, a swojemu chłopakowi nie dacie po 3 miesiącach?


@AnonimoweMirkoWyznania: Wbrew pozorom może to świadczyć i tym że zależy jej na nim i po pierwsze nie chce wyjść na łatwą laskę, a po drugie może się bać że jak już zaliczy to ja odstawi i chce ten czas wykorzystać na emocjonalne związanie się z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może się #!$%@?ć, ale prawda jest tutaj najważniejsza i zdrowe relacje. Ty nie jesteś tutaj winny. Ona również. Chyba, że wiedziałeś, że ze sobą kręcą. To Hui a nie przyjaciel jesteś.
Lepiej to wyjaśnić na tym etapie niż każda ze stron trzyma tajemnicę jako narzędzie ew. szatanżu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Easy, powiedz mu;) lepiej mieć świadomość takiej sytuacji:)
A co do niesprawiedliwości to przypomnę słowa jednej Mirabelki :D
||Ja nie mam problemów z ONS bo lubię seks, ale jak poznam faceta z którym chce byc to musi sie postarać o seks i udowodnić ze jestem ta jedyna|| :D
  • Odpowiedz
@Brunner: True, mam jedną przyjaciółkę z którą gadam od serca i też miała kilka takich przygód, gdzie ruchała się z gościem po kilku godzinach, żeby się rozładować i takich gości miała kompletnie w dupie później, żywe dildosy po prostu. A ze swoim chłopakiem czekała kilka miesięcy, bo go naprawdę kocha. Aczkolwiek jakbym był w skórze tego chłopaka to bym się pewnie #!$%@?ł
  • Odpowiedz