Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyjaciel jest z laską, którą niedawno ruchałem, ale jeszcze nie spotykali się wtedy że sobą.

Powinienem mu o tym powiedzieć? W dodatku on z nią jeszcze seksu nie uprawiał a są ze sobą już ze 3 miesiące.

On jest fajnym chłopakiem i moim zdaniem nie zasługuje na takie traktowanie. On się stara dla niej aż za bardzo. Szkoda mi go.

W ogóle co wy różowe macie w glowach, że potraficie się ruchać z facetem po 3h znajomości, a swojemu chłopakowi nie dacie po 3 miesiącach? Tym bardziej, że mu zależy na niej, na seksie też i działa w tym kierunku.

Ja #!$%@?ę, ten świat jest strasznie niesprawiedliwy. Serio nie ma na tym świecie kobiet które docenilyby faceta za to jaki jest z charakteru? Ten przyjaciel jest taki 6/10, ale jest najfajniejszym gościem jakiego znam. Miły, pomocny. Tak mi go szkoda jak widzę, że jest wykorzystywany przez kobiety...

Boje się, że jak mu powiem co sądzę o tej całej sytuacji to się na mnie #!$%@?.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 76
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moim zdaniem nie ma tutaj niczego co skłaniałoby mnie do tego żeby o tym powiedzieć kumplowi, niech budują swoją relację swoim tempem, Ty sobie miło wspominaj co przezyles z dziewczyną, ale nie wiem co miałoby dać to temu kumplowi,nie zdradziła go, nie zrobiła nic złego. Po prostu żyje i korzysta z życia jak każdy. Paradoksalnie wyjawienie tego nieistotnego faktu może zaszkodzić nie tylko relacji z jego dziewczyna ale lrzede wszystkim kumpla
  • Odpowiedz
PrzyjemnyAzjata:

On jest fajnym chłopakiem i moim zdaniem nie zasługuje na takie traktowanie. On się stara dla niej aż za bardzo. Szkoda mi go.

"Szkoda" Ci go, bo się spotyka z dziewczyną, która nie jest dziewicą? ;D "Nie zasługuje na takie traktowanie" czyli umawianie się z dziewczyną, która śmiała uprawiać seks? A jednocześnie chciałbyś, żeby ona mu "dała" na pierwszej randce i sam z nią uprawiałeś seks po kilku godzinach? xD
  • Odpowiedz
"Szkoda" Ci go, bo się spotyka z dziewczyną, która nie jest dziewicą? ;D "Nie zasługuje na takie traktowanie" czyli umawianie się z dziewczyną, która śmiała uprawiać seks? A jednocześnie chciałbyś, żeby ona mu "dała" na pierwszej randce i sam z nią uprawiałeś seks po kilku godzinach? xD Hipokryzja i #!$%@? z logiki level wykopek.

Wy to jesteście #!$%@? do szpiku kości, przegrywy i spermiarze. Ruchać sami to chętnie. Ale jak dziewczyna uprawiała
  • Odpowiedz
Ona powinna mu powiedzieć, jeśli wie, ze się znacie. Ty tez, skoro się kolegujecie. Z drugiej strony - skoro raz przespała się z typem po kilku godzinach, czy to oznacza, ze ma dozgonny obowiązek dawania wszystkim po tym czasie znajomosci? Jej sumienie, jej sprawa.
  • Odpowiedz
BliskaPantera: >dziewczyna daje dupy randomom, a chłopak nie jest (jeszcze) tego godzien
@trevoz: xD Dziewczyna przeżyła ONS. Logika przegrywów na wykopie? Ma się do końca życia ruchać z każdym kogo pozna w ciągu pierwszych 3 godzin znajomości. Dlaczego? Bo DAJE DUPY, HURR, DURR. xD Kobieta nigdy nie uprawia seksu. Zawsze DAJE DUPY. xD Nigdy nie uprawia seksu z kimś, z kim ma ochotę i kto jej się spodobał. Jedynie DAJE
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz mu i niech wie że jest cuckiem bo sobie życie zmarnuje będąc frajerem. A jest nim. Gość puka jego laske po 3h znajomości a jemu nie dała już 3 miesiące, ja #!$%@? to jest dramat. Świat się dzięki na beciakow i alfow. Beciakiem jest twój kumpel i masz mu o tym powiedzieć. Tak jest jak na tym #!$%@? jesteś miłym i pomocnym. Ma być #!$%@? a nie miłym i
  • Odpowiedz
Czyli OP daje #!$%@? randomom i trzeba nim gardzić, wyzywać od #!$%@? i szmat (jak tu inni już zdążyli zwyzywać dziewczynę)? Czy ot, korzysta z życia i uprawia seks z fajnymi dziewczynami, z którymi ma ochotę?


@AnonimoweMirkoWyznania: OP robi co mu się podoba, dziewczyna kolegi OPa robi to co się mu podoba.
Jak OPa ewentualna dziewczyna nie ma żadnych problemów z ONS-ami OP-a to czemu mamy go szkalować? Ogólnie kobiety raczej
  • Odpowiedz