Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyjaciel jest z laską, którą niedawno ruchałem, ale jeszcze nie spotykali się wtedy że sobą.

Powinienem mu o tym powiedzieć? W dodatku on z nią jeszcze seksu nie uprawiał a są ze sobą już ze 3 miesiące.

On jest fajnym chłopakiem i moim zdaniem nie zasługuje na takie traktowanie. On się stara dla niej aż za bardzo. Szkoda mi go.

W ogóle co wy różowe macie w glowach, że potraficie się ruchać z facetem po 3h znajomości, a swojemu chłopakowi nie dacie po 3 miesiącach? Tym bardziej, że mu zależy na niej, na seksie też i działa w tym kierunku.

Ja #!$%@?ę, ten świat jest strasznie niesprawiedliwy. Serio nie ma na tym świecie kobiet które docenilyby faceta za to jaki jest z charakteru? Ten przyjaciel jest taki 6/10, ale jest najfajniejszym gościem jakiego znam. Miły, pomocny. Tak mi go szkoda jak widzę, że jest wykorzystywany przez kobiety...

Boje się, że jak mu powiem co sądzę o tej całej sytuacji to się na mnie #!$%@?.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 76
  • Odpowiedz
@Ld93: sra a nie kocha xD wytrzymała by parę miesięcy z kimś kto ją pociąga seksualnie? Xd nie wiesz co mówisz. kobiety się ruchają z alfami a są z beciakai ALFA SZMACI BECIAK PLACI!!!!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mów, bolesna prawda zawsze lepsza niż słodkie kłamstwo. Jeśli faktycznie jesteś jego przyjacielem to jesteś mu to winien. Moze otworzy oczy i mu to pomoze w zmianie na lepsze
  • Odpowiedz
UprzejmaObywatelka: Tutaj OP
Niestety nie mam tego cholernego kodu, żeby potwierdzić :(

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Napisałem do kolegi żeby się spotkać, wtedy mu powiem jak wygląda sytuacja.
Napiszę wtedy kolejny wpis na mirkowyznaniach jak poszło.
Jeśli ktoś chce być wołany to zapraszam do plusowana tego komentarza.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
Powinienem mu o tym powiedzieć?


@AnonimoweMirkoWyznania: Trudno to ocenić bo na jego reakcję będzie miało wpływ więcej zmiennych i rozłożonych w czasie. Myślę, że powinieneś powiedzieć, żeby było wszystko jasne.
A ty, chciałbyś o czymś takim wiedzieć? Bo ja tak.
  • Odpowiedz
@cooles: ale co to zmienia? zalozmy ze gadali o tym z kim uprawiali kiedys seks i ona mu podala liczbe ale nie powiedziala konkretnie kto. Mozliwe ze powiedziala a ten koles ma #!$%@? i nie porusza tematu bo po co.
  • Odpowiedz
ale co to zmienia?


@Piotero1: Wszystko albo nic, za mało wiemy o historii i postaciach by dać jasną poradę. Wtedy najlepiej jest odpowiedzieć sobie na pytanie "czego ja bym oczekiwał w takiej sytuacji".
  • Odpowiedz
BiałaObywatelka:

Gorzej jak kolega OPa myśli, że ma porządną dziewczynę, przyszłą matkę jego dzieci, a tu się okazuje że no tak średnio

OPie, nie możesz nigdy założyć rodziny, mieć dzieci, bo nie jesteś porządny i nie nadajesz się na ojca dla dzieci. ;( @trevoz wygłosił prawdę przegrywów, którą musisz się kierować w swoim życiu. Miałeś ONS, nie możesz mieć rodziny, nie nadajesz się. Współczuję Ci samotności do końca życia, no ale
  • Odpowiedz
OPie, nie możesz nigdy założyć rodziny, mieć dzieci, bo nie jesteś porządny i nie nadajesz się na ojca dla dzieci


@AnonimoweMirkoWyznania: nic takiego nie powiedziałem.
Jednak nadal podtrzymuję, że lepiej mieć dziecko z kobietą, która nie rucha się na prawo i lewo. And here is why... [patrz obrazek]

Od razu mowie, ze gdybym byl kobieta to tez raczej preferowalbym facetów, którzy nie ruchają się naa prawo i lewo. Tym bardziej, że
trevoz - > OPie, nie możesz nigdy założyć rodziny, mieć dzieci, bo nie jesteś porządn...

źródło: comment_vGR1mryHR9ZdeJ9wRA7V2tpoXDRSMBC9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz