Wpis z mikrobloga

Piszę z dziewczyną z #tinder i poleciłem jej film (nie ważne jaki tytuł) to stwierdziła że nie ogląda takich filmów. Za 4 godziny pisze do mnie i poleca mi ten sam wyżej wymieniony film bo poleciła go jej koleżanka.
Pytanie brzmi. Czy ona jest #!$%@? czy u #rozowepaski to normalne ?
#logikarozowychpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mokry_sen_polonisty: O medyku który nie wziął broni do ręki jak został powołany na 2 wojnie światowej. Był przez to dyskryminowani. Jednak w nocy po jednej z bitew ściągnął paręnaście rannych osób z pola bitwy. Od tego czasu robił furorę w oddziale :P
  • Odpowiedz
@varmiok: to faktycznie stary, mmoj dziadek go pamięta xD
Nie rozumiem ludzi, którzy na kilkuletni film mówią, że jest stary jak te filmy dopiero co będą mieć premierę w TV
  • Odpowiedz
@varmiok: Film jej podpasowal, ale chciala go polecic komu innemu. Ciebie olala i udala, ze nie lubi takich. Pewnie w zainteresowaniach miala filmy i udaje, ze sie zna. To straszne jak kobiety przedmiotowo traktuja facetow dzis. Niby same o tym piszcza, ale szczerze mowiac faceci nie sa nawet w 1/4 tak wredni :d
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@varmiok: Malo mnie rzecxy tak #!$%@? jak to xD Z moja bylom tak bylo Ja cos proponuje meh, koledzy/kolezanki spoko zrobmy to!
Mirek olej te karyne znajdz sobie taka ktora bedzie ciebie ciebie sluchac :)
  • Odpowiedz
  • 0
@varmiok 70 kilka osób uratował. Pierwsza osoba w historii Stanów Zjednoczonych odmawiająca walki oraz noszenia bron. Odznaczony Medalem Honoru, najwyższymi odznaczeniem wojskowym w USA, film jest na faktach. Polecam @mokry_sen_polonisty
I nie był powołany. Sam się zgłosił do służby
  • Odpowiedz
Za 4 godziny pisze do mnie i poleca mi ten sam wyżej wymieniony film bo poleciła go jej koleżanka.

@varmiok:
Napisz jej, po 2h że polecasz jej ten film, wyjdzie na to, że masz w dupie co do ciebie pisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz