Wpis z mikrobloga

Wziąłem się za pisanie podsumowania odnośnie #100browarowchallenge trochę już mam, ale brakuje mi pytań od was,
Widziałem, że często w komentarzach padały różne pytania odnośnie czy bebech urus czy nie, ciężko
je skleić teraz w kupę więc zadawajcie pytania odnośnie challengu a ja postaram się odpowiedzieć na nie w podsumowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może jeszcze nagram do tego jakiś filmik, tylko muszę kupić jakiś statyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie i trochę #glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_3aowHwcKNc9zrajrj2dKfDnm7hJZ7bcZ.jpg
  • 98
@Damianowski
1. ile faktycznie wypiłeś piw przez te 100 dni? Tzn dodatkowo ile w trakcie ponad normę
2. Przydałoby się policzyć ekwiwalent wypitego alkoholu na wódkę znając ich moc. Czyli np przez 100 dni poszło tyle jakbyś wypił 10 flaszek
3. Ile procentowo miałeś dni bez alkoholu po zakończeniu
4. Które z piw najbardziej cię zaskoczyło pozytywnie
5. Czy miałeś później kaca, ale moralnego?
@scomander kurde, nawet nie wiesz ilu ludzi w Twoim otoczeniu piwkuje sobie tak latami i byś o nich tego nie powiedział. Alkohol w Polsce to bardzo duży problem przez wielu bagatelizowany.
@151346136: zwłaszcza biorąc pod uwagę, że #!$%@?ło już ponad 600 plusów i padło mnóstwo pytań. Ależ smutne życie musisz mieć żeby siebie samego przekonywać że komuś się atencja na Mirko nie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°).