Wpis z mikrobloga

Pytanie do Was mireczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Potrzebuję nową baterie do Mi5.. Kupiłem jakieś 2 miesiące temu na alledrogo za 40 zł. Niby "oryginał" - nawet w to nie wierzyłem ale myślałem że wytrzyma trochę dłużej. Całą spuchła, aż tak że klapka cała odchodzi.

Poczytałem trochę i słyszałem że baterie firmy NOHON są ponoć dobre? Co myślicie? Opłaca wydać kolejne 4 dychy, czekać ok. miesiąc i zamówić z Ali?
Chyba że macie jakąś aukcje gdzie też są sprawdzone?

Muszę kupić dziewczynie bo szlak mnie trafia jak patrzę na tą teraz. Jeszcze coś się stanie, a tego bym nie chciał.. :(
Z góry dzięki za pomoc!

#xiaomi #aliexpress #baterie #mi5 #pomocy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciek84325: dziaała. Nie wiem bo nie pamiętam jaki czas miał oryginał to raz, a dwa że używam innego softu. Na Xiaomi.eu miałem 3 godziny, a na Pixel Experience mam ponad 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciek84325: normalnie użytkuję, tak jak wcześniej tylko na innym systemie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Już mnie denerwował ten telefon i miałem zmieniać, ale zmiana ROMu załatwiła sprawę. Wcześniej ładowałem nawet 2 razy dziennie, a teraz na luzie do końca dnia. I wydajność znacznie lepsza :D
  • Odpowiedz
@maciek84325: 9. Przejrzyj moje ostatnie wpisy i komentarze w tym temacie to poznasz jego wady. Teraz jeszcze doszło to, że nie pokazuje podłączenia słuchawek. Taka pierdoła, tylko zwróciłem uwagę :) Oczywiście normalnie działają
  • Odpowiedz
@maciek84325:
Mocno spuchła ? Jaki stan baterii pokazuje AcucuBatery ? Jaka kondycja

Jestem po wymianie baterii we wrześniu na oryginał z Ali , narazie SOT 4-5 H. Mam skręcany panel na śrubki , Acucu pokazuje 95 % kondycji baterii. Narazie nie spuchła. Boje się że w tym panelu nie zauważe jak zacznie puchnąć i narobi szkód.
  • Odpowiedz
  • 0
@impress: Telefon ma dziewczyna a u Niej będę prawdopodobnie w niedzielę to mogę podesłać screen. Ogólnie to wystaje mocno poza obudowę telefonu, tak mocno że nie da rady klapki dobrze zamknąć, ledwie się trzyma
  • Odpowiedz