Wpis z mikrobloga

1. Jesteś na wyjeździe służbowym w Londynie, gdzie masz kontakt z wieloma ciapatymi/brytyjczykami;
2. Z licznych opowieści nowych kolegów dowiadujesz się, że twoje rodaczki mają tam opinię "tanich k---w", puszczają się z kim popadnie i ogólnie nie ma nic łatwiejszego niż zaciągnięcie Polki do łóżka;
3. Jest Ci autentycznie wstyd. Nie wiesz co powiedzieć, kiwasz głową z zażenowaniem;
4. Wracasz do kraju i wchodzisz na wykop. Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie przykre słowa o Polkach na tagach #przegryw #p0lka #rozowepaski #redpill to święta prawda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RandyOrton: też słyszałem zagranicą nieciekawe rzeczy o p0lka i od innych Polaków i od miejscowych. Chociaż ma to pewnie dużo wspólnego z tym, że do większości prac na jakie jeżdżą tam Polacy wybierają się raczej sebixy i karyny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RandyOrton: JESTEM DUMNY z tego, że coraz więcej polek wraca do kraju z dziećmi mulatami. I nie tylko ja, bo widzę, jak babcie tych dzieci dumnie, z wypiętą piersią przemykają z nimi na podwórkach xDD

A tak na serio to białe rycerzyki mogą sobie wmawiać co chcą, ale to nie zmieni faktu, że Polska jest w topce w listach krajów (zarówno w Europie jak i na świecie) gdzie obcokrajowiec może sobie poruchać bez większego wysiłku. Trochę boli, że nasz kraj jest wymieniany obok takich k---------w jak Tajlandia
- "Panie Mokebe, jest pan jednym z wielu turystów odwiedzających nasz kraj, co pana przywiodło na krakowski rynek?"
- "Oczywiście piękna architektura i polskie tradycje, pani reporterko" *chłopaki z forum od ruchania pisali, że mogę tutaj łatwo zamoczyć
m.....D - @RandyOrton: JESTEM DUMNY z tego, że coraz więcej polek wraca do kraju z dz...

źródło: comment_4ZMgWjyBI6KUHp2qErh0ZJr38VWWhFxR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RandyOrton: no bo to prawda jest.
Każda bez względu na wiek i pochodzenie, ma ochotę nadziać się na jakiegokolwiek egzotycznego/zagranicznego beniza, nieważne kim jest i co sobą prezentuje, p0lka chętnie mu da. :)
  • Odpowiedz
@RandyOrton to u mnie w pracy jest menedżer z Indii i mi mówił że polke jako dziewczynę miał ale podkreślił że ona tylko do ruchania była nic więcej, gościu przeciętniak, a drugi menago mówił że półki są łatwe więc coś w tym jest niestety
  • Odpowiedz
Byłem w Niemczech, jak przyjechały do pracy Polki, to tak zaczęły się pruć, ze szkoda słów. Co najlepsze, jeden ciepły klusek zarywał do nich, dostał kosza i okazało się, ze kilka dni później dały d--y turkom;) historia autentyczna
  • Odpowiedz
@maniakDVD: typie c--j ci do tego, z kim się ruchają polki xD polka z czarnym to źle, ale polak z czarną to zajebiście xDDD hehehe, a w ogole to witaminki ukrainki lepsze, bo niezmanierowane jak p0lki, zupe mi ugotuje i opędzluje torpede xD jacy wy k---a zalosni jestescie xD
  • Odpowiedz
typie c--j ci do tego, z kim się ruchają polki xD


@AgentGRU: przecież napisałem, że mi to od dawna nie przeszkadza. Normalna rzecz, że ludzie się ruchają, ich sprawa. Ale kuźwa do tego stopnia, żeby nasz kraj jest polecany jako jeden ze światowych k---------w?
No nic mi do tego w sumie xd to nie ja jestem odpowiedzialny za wypracowanie takiej a nie innej opinii.

Jak się jako nastolatek dowiedziałem o tym, że polki mają taką opinię na świecie to aż mnie zatrzęsło ze zdenerwowania. Jak to, Polska Chrystusem narodów, jak można tak o matkach polkach i witaminkach kochanych mówić. Tylko, że takie głosy z internetu i od znajomych z zagranicy napływały do tego stopnia, że jak Turek z wymiany na studiach sobie popił i zaczął wychwalać nasz kraj za łatwe j-----o to nie byłem w stanie jego argumentów odeprzeć i zostało mi tylko westchnąć, dając
  • Odpowiedz