Wpis z mikrobloga

1. Jesteś na wyjeździe służbowym w Londynie, gdzie masz kontakt z wieloma ciapatymi/brytyjczykami;
2. Z licznych opowieści nowych kolegów dowiadujesz się, że twoje rodaczki mają tam opinię "tanich #!$%@?", puszczają się z kim popadnie i ogólnie nie ma nic łatwiejszego niż zaciągnięcie Polki do łóżka;
3. Jest Ci autentycznie wstyd. Nie wiesz co powiedzieć, kiwasz głową z zażenowaniem;
4. Wracasz do kraju i wchodzisz na wykop. Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie przykre słowa o Polkach na tagach #przegryw #p0lka #rozowepaski #redpill to święta prawda
  • 33
@RandyOrton: JESTEM DUMNY z tego, że coraz więcej polek wraca do kraju z dziećmi mulatami. I nie tylko ja, bo widzę, jak babcie tych dzieci dumnie, z wypiętą piersią przemykają z nimi na podwórkach xDD

A tak na serio to białe rycerzyki mogą sobie wmawiać co chcą, ale to nie zmieni faktu, że Polska jest w topce w listach krajów (zarówno w Europie jak i na świecie) gdzie obcokrajowiec może sobie
m.....D - @RandyOrton: JESTEM DUMNY z tego, że coraz więcej polek wraca do kraju z dz...

źródło: comment_4ZMgWjyBI6KUHp2qErh0ZJr38VWWhFxR.jpg

Pobierz
typie #!$%@? ci do tego, z kim się ruchają polki xD


@AgentGRU: przecież napisałem, że mi to od dawna nie przeszkadza. Normalna rzecz, że ludzie się ruchają, ich sprawa. Ale kuźwa do tego stopnia, żeby nasz kraj jest polecany jako jeden ze światowych #!$%@?łków?
No nic mi do tego w sumie xd to nie ja jestem odpowiedzialny za wypracowanie takiej a nie innej opinii.

Jak się jako nastolatek dowiedziałem o tym,