Wpis z mikrobloga

Ostatnio na tym portalu tak wiele złego się dzieje (popularność tagów danielmagical i patostreamy, skrzywiony pogląd wielu użytkowników na relacje damsko-męskie tj. incele, p0lki, czady itd, prawaki, lewaki, ułomne działania moderacji, afera za afera), iż stwierdziłem, że treści wrzucane na portal mają destrukcyjny wpływ na moje myślenie, aniżeli poszerzają moje horyzonty.

Człowiek często w tym okresie roku zastanawia się co robić ze swoim życiem, jakie postanowienia spróbować wnieść w swoje życie. W moim przypadku najlepszym możliwym będzie po prostu ograniczenie wizyt na tym portalu, bo robi siekę z głowy, nawet pomimo selekcyjnego i ostrożnego podchodzenia do treści.

#przemyslenia #oswiadczenie #postanowienianoworoczne #sylwesterzwykopem
  • 22
@Rafikov: Mam taka sama opinie. Od prawie 11tu lat przegladam ten portal bez zbytniego zabierania glosu, do tej pory sluzyl mi jako zrodlo ciekawych informacji. Niestety od jakiegos czasu Wykop merytorycznie podupadl, a najwieksza popularnosc zyskuja gownowpisy, promocja patostreamow, informacje nie potwierdzone w wykopaliskach ale powodujace afery lub przyciagajace uwage. Czytajac te wszystkie wpisy i przegladajac mimroblog faktycznie zauwazam ze lapie sie coraz czesciej na mysleniu w nurcir wlasnie tych wypowiedzi
@Rafikov: Jak się ćwiczyć — ano, są metody scholastyczne: obierz tezę i broń jej w towarzystwie do upadłego. Byle jaką: tę, tamtą, przeciwną, i jeszcze inną — im więcej, tem lepiej, im bardziej różne, tem lepiej. Tylko w ten sposób bowiem wyrobisz i rozpoznasz w sobie przekonania szczere w sprawach dobra i zła, religji i polityki, ludzi i świata: ścierając się z przekonaniami cudzemi. Dlatego chrześcijanie wychowani między chrześcijanami tak mdli
@lukmar: @Morit: Faktycznie czas zacząć używać czarnej listy, z wytypowaniem tagów nie będę miał absolutnie żadnego problemu

@marasgruszka: dodaj do tego znajdujące się wysoko na załączonym przez Ciebie screenie #przegrw, #afera to mamy esencje o której pisałem wyżej.

@elo490500: Szczerze nie bardzo rozumiem i nie wiem jak się odnieść do Twojego posta. Jedyne co mogę napisać, to jest to, że nie mam problemów z poglądami politycznymi, społecznymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafikov: o #!$%@?, korzystam w 90% z aplikacji i nie widziałem popularności tych tagów. Co ciekawe połowę mam na czarnej i a i tak poziom jest średni
@Rafikov: Polecam notatki pod użytkownikami (jest taka opcja na wykopie), bo w pewnym momencie lista już jest pełna i trzeba kogos wyrzucic żeby kogoś nowego dodać..

Tagi raczej zostawiam na stałe, chociaż też zdarzają się takie, które okresowo tylko są aktywne (jak np. ten klaudiusz teraz) i z braku miejsca można je też czasem zwolnić..
@Rafikov: czarna lista to spoko funkcjonalność. Podzielę się tagami z czarnej, dzięki czemu gorące wyglądają znośnie:
$alfieevans , $bonzo , $cebulaonline , $codziennebezlitosne , $danielmagical , $dupeczkizprzypadku , $euroweek , $eurowizja , $famemma , $glupiewykopowezabawy , $gural , $igrzyskaatencjuszek , $kapitanbomba , $kiepskiedreas , $klaudiusz , $klocuch , $kononowicz , $koronakrolow , $kuchennerewolucje , $ladnapani , $magdazuk , $mahonek , $mangowpis , $memexcel , $mirkoserial , $mocnyvlog , $nangaparbat , $nosacz
@Rafikov: zgadzam się mocno, to psuje postrzeganie np. zacząłem zauważać wokół siebie zakolarzy ( )

A tak poważnie, nic tu się ciekawego już nie dzieje, administratorzy połasili się na krótkoterminowy zysk z reklam wywołany napływem patostreamow (zamiast zakazać) a po kilku miesiącach odpływają wartościowi użytkownicy którzy trzymali innych wartościowych użytkowników. Spierdoksy ściągnęły innych spierdoksow i w konsekwencji mamy takich januszpol idiotów robiących eksperymenty a inni mu
@Evocati: jeszcze wysyp jakiś gówno-artykułów z gówno-źródeł często pewnie tłumaczonymi bezpośrednio z cyrylicy: jakieś magny polonie, najwyzsze czasy, sputniki, voice of europe, rty, prawaki, lewaki, 0 merytoryki.