Wpis z mikrobloga

@Miyazaki: wydaje mi się, że to raczej przedostatni zawód który wykończą komputery (). Komputery potrafią już prawie wszystko wykonywać, a powoli zaczynają same myśleć, a jak dojdą do etapu gdy będa same się kodować to reszta zawodów będzie już i tak wyparta, a programiści dalej będą potrzebni żeby je nadzorować. Jedyny zawód którego chyba nie będzie w stanie zastąpić komputer to artysta ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@OstryKepucz: Nie doceniasz komputerów. Pewnie przez jakis czas bedą jakies tam ilosci kontrolerów (osób zatwierdzających program czy poprawkę/naprawę kodu) ale dalej? Maaaan myslisz ze za 10-20 lat dalej ktos apki bedzie pisał? Ze bedziemy sie #!$%@? z tymi frejmoworkami i doktoryzowac na forum nad linijką angulara? Litości.

Ciężko stwierdzic co zostanie. "PRawdziwi artysci - moze" ale pewnie raczej jakies duchowe rozwijanie, trenerzy, etc.
  • Odpowiedz
@Miyazaki: rowniedobrze zawód trenera można zaprogramować w sztucznie inteligentnego bota, który na podstawie wywiadu i zdjęć sylwetki wyciąganie odpowiednie wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°) A żeby to zrobić trzeba programisty. :D
  • Odpowiedz
Jedyny zawód którego chyba nie będzie w stanie zastąpić komputer to artysta ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przynajmniej tak mi się wydaje ¯_(ツ)_/¯


@OstryKepucz: programista to też artysta. A przynajmniej tak na szczęście uważa mój urząd skarbowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz