Wpis z mikrobloga

Mirunie kończy się 2018 to chciałem się podzielić z wami paroma przemyśleniami.
Mianowicie ten rok udowodnił mi, że za dużo tu siedzę z wami na tagach dla przegrywów i trzeba coś z tym zrobić, wyjście z przegrywu to priorytet na przyszły rok i mam nadzieję że się uda. Dlatego kończę odwiedzać te złotem i gównem płynące tagi, do czego i was zachęcam ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pomniejsze postanowienia na nowy rok to poświęcać więcej czasu na rozwój osobisty bo z tym ciężko, dorobiłem się tu stanów depresyjnych i zmarnowałem ponad pół roku na bezsensowne przewijanie mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam nadzieję że za równo 12 miesięcy wysmaruję tutaj wpis z tym co udało mi się osiągnąć i czy wyszedłem z mistycznego przegrywu, bo smutny to wieczór z alkoholem, mirko i brakiem jakiejkolwiek osoby do której mógłbym się odezwać choćby w necie.
A teraz trochę przyjemniej, chciałbym życzyć wszystkim Mireczkom by przyszły rok był lepszy pod każdym względem i wszystkim #przegryw by z niego wyszli, znaleźli różowego paska i przestali pisać incelowe posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oraz dla #moderacja by miała cierpliwość w kasowaniu zboża i waszego s----------a (no i żeby skrócili wreszcie mi tego bana bo kocham ten portal xD).
Wasze zdrowie ʕʔ
#sylwester #sylwesterzwykopem #stulejacontent #s----------e #wychodzimyzprzegrywu #wykop #przemyslenia
R.....e - Mirunie kończy się 2018 to chciałem się podzielić z wami paroma przemyśleni...

źródło: comment_MTYTsVdnHEZbBvJcxbFgwG8l2mDmzMh6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RealPePe: Jestem tu nowy, ale wydaje mi się, że przeglądanie tych tagów to dopiero początek przegrywu, a nie radosne z niego wyjście. Tak więc życzę powodzenia i do zobaczenia za rok w piwnicy przed komputerem. :D
  • Odpowiedz