Wpis z mikrobloga

Powiem tak: Wkurza mnie ograniczanie fajerwerków, bo się pieski boją. Lasery to nie to samo.
To c--a, nie pies, który się boi fajerwerków.
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Toszeron: Bo to jeden, u mnie od 4 dni napieprzają... Wczoraj wychodzę wieczorem z domu, mówię "No dziś wali deszczem pewnie gównarzeria siedzi w domu." A C--J... 30 sekund i bum, bum... Dramat jakiś, niech giną. Jutro zobaczymy statystyki z SORów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( swoją drogą współczuję ratownikom i innym służbom, znam z autopsji). I tak @Increev: od 10min strzelania nikomu nic
  • Odpowiedz
Powinny być zakazy używania tego dziadostwa po 3 stycznia (chyba że na zatwierdzonych imprezach publicznych), a wspomnianych patoli to od razu winno się pałą prewencyjnie przez plecy przyłoić, a potem po 500zł mandaty.


@Blackbeard121: Ale tutaj wystarczy egzekwowanie prawa, bo strzelanie poza 31.12 i 01.01 jest bez pozwolenia zabronione. @kfiatek_na_parapecie:

Też nie lubię jak gówniaki napierają tymi hukowymi przez tydzień przed/po sylwestrze, ale odwoływanie pokazów to już jest głupia eskalacja wyimaginowanego problemu.
Poza tym to tylko pokazuje, że jak się znajdzie grupka krzycząca że im się coś nie podoba, to zaraz jakiś półdebil będzie im właził w dupę, nawet kosztem większości- i tak ludzie srający i ujadający swoimi psami na trawnikach, wpychają reszcie swoją wizję spędzania sylwestra. W ogóle to jest kolejny dyktat mniejszości - to TY kupujesz sobie psa i to
  • Odpowiedz
@czternastka mój pies ma w dupie te strzały ale nie cierpię tego gówna bo nie dość, że n----------ą tym przez kilka dni przed i po sylwestrze to jeszcze oczywiście syf, który po tym zostaje to już nie ich bo oni tylko kupili i strzelili. P--------k na pół osiedla, butelki po szampanie i totalna głupota ludzi walących tym stojąc 2 metry od mojego balkonu/okna to wystarczający powód dlaczego cebule trzeba n---------c po
  • Odpowiedz
@meris91: szkoda strzępić ryja. Ci debile i tak tego nie zrozumieją.
Ja rozumiem mega zajebisty, kontrolowany pokaz o północy. Ale ni c---a nie wiem co mają w głowie wszyscy imbecyle, którzy n----------ą achtungami czy innym gównem kilka dni czy godzin przed sylwestrem. Moim zdaniem powinien być całkowity zakaz używania środków pirotechniczntch przez amatorów. Ewentualne leczenie urwanych rąk czy poparzonych palców na własny koszt. Życzę tego każdemu z tych p-----w.
  • Odpowiedz