Wpis z mikrobloga

Otrzymałam od Lufthansy 1071 zł za opóźniony lot. Jeden z moich dalekich znajomych pracujący dla linii lotniczych skwitował "a to ty z tych?" z głupim uśmieszkiem. Czy to naprawdę coś nieodpowiedniego z mojej strony, że skorzystałam z prawa, które mi przysługuje? Nigdy nie otrzymałam nic od tego rządu, kraju, na wszystko zapracowałam. Raz zdarzyła się okazja że mogłam otrzymać odszkodowanie w wysokości 250 euro i skorzystałam z tego. Jest to #cebula według was? #finanse #podrozujzwykopem
  • 84
@pozzytywka wiesz, jak ktoś siedzi wewnątrz środowiska to wypracowuje swój własny kodeks i akurat takie postępowanie dla jaśnie oświeconego pracownika lotniska czy linii lotniczych jest akurat faux paux. Powiedz mu, żeby #!$%@?ął się w głowę. Co do samych linii - takiej amatorki organizacyjnej jaka potrafi być odstawiona jeśli chodzi nawet o loty krajowe to nie spodziewałem się w zyciu, latam od niedawna i co lot to jakiś gnój.
@pozzytywka zapiekło go i tyle
Ja miałem opóźnienie wieczornego lotu ma kolejny dzień. Z różową w ciąży. Był to mimo wszystko stres bo jakieś 5h na lotnisku, dodatkowe wydatki (transport lotnisko-dom-lotnisko), jeden dzień wakacji mniej więc nie miałem żadnych skrupułów pisać wniosek. Przepis jest wieść korzystasz, normalne. Ten znajomy to pewnie jak mu się coś zepsuje to z gwarancji też nie korzysta bo to wyzysk biednych producentów (
W zeszłym roku wracałem z Tbilisi w Gruzji na Okęcie i byl to okres #!$%@? wichur deszczy i innego cholerstwa u nas w Polsce i zaliczylismy ponad 4 godziny opóźnienia. Lot byl wcześnie nad ranem więc wszyscy zmęczeni spaliśmy na lotnisku na podłodze. Po powrocie słyszałem o odszkodowaniach ale pomyślałem ze za warunki pogodowe i tak nic nie mogą i musi tak być. Jeden z towarzyszy wyprawy walnął e formularzu taka rozprawke
@siewca_bigosu: jak leciałeś z UE to tak. Ja z pół roku temu mialem odwolany lot, napisałem do linii lotniczej i mnie olali, w sensie ze 2 miechy bez odpowiedzi, to się do firmy zgłosiłem, nazywa się givt czy jakoś tak, polecam, parę tyg temu kasę już miałem na koncie ( ͜͡ʖ ͡€)