Wpis z mikrobloga

@drMuras: o co chodzi z tym referendum? Jak zagłosuję ze nie chce sprzedaży polskich spółek zagranicznym koncernom, i większość polaków tak samo, to piswocy nagle przestaną wyprzedawać polskie majątki? Jak to ma działac? Jak zaglosuje przeciwko emiracji to nagle z ulic znikną ciapaki i pajjety masowo sciągane przez pis?
Wgl co to za referendum i po co?
  • Odpowiedz
  • 5
@WielkiPowrut88: Widzę że masz na myśli sprzdaż części LOTOSu , który to musiał zostać sprzedany na mocy decyzji KE tutaj. Emigranci na ulicach zastępują Ukraińców w pracy którzy wyjechali bronić ojczyzny, pytanie dotyczy relokacji nierobów z Niemiec, Szwecji i innych refuges welcome. Konstytucja tak bardzo broniona przez KOD umożliwia zadawanie pytań w istotnych kwestiach, a takowe są związane z pytaniami. Odmowa udziału i zapowiedź bojkotu referendum to de facto działania
  • Odpowiedz
@drMuras: Nie będzie żadnych konfiarskich pytań w referendum. Diluj z tym.
Co nie zmienia faktu, że część konfy zagłosuje za referendum.
Edit: bekę miałem z referendum Komorowskiego i to raczej wyraz "palącej się dupy" i troski o wyniki niż troski o kraj (za kilkadziesiąt milionów)
  • Odpowiedz
Widzę że masz na myśli sprzdaż części LOTOSu


@drMuras: Lotos to tylko część góry lodowej naszych czempionów.

Emigranci na ulicach zastępują Ukraińców w pracy którzy wyjechali bronić ojczyzny, pytanie dotyczy relokacji nierobów z Niemiec, Szwecji i innych refuges welcome.


A co mnie to interesuje? Imigrant to imigrant, nikogo nie zastępują, zabierają prace Polakom i hamują wzrost płac. Dodatkowo popełniają mnóstwo przestępstw jak np bratni naród jarka czeczeni. Ci to wgl jedyne
  • Odpowiedz
@drMuras: zajebiste referendum które nie ma na nic wpływu xD

wybierz jedno:
Pis pokochał demokrację i konstytucję
PiS za wszelką cene chce wygrac wybory

Ja obstawiam to drugie.
  • Odpowiedz
  • 48
@drMuras pis0wiec zwala odpowiedzialność za sprzedaż lotosu na ue xDDD a powiesz komu zachciało się konsolidować dwie duże polskie firmy bo ma mokre sny o potędze? I łatwiej było dymać szarego Polaka mając monopol, który ue chciała w ten sposób ograniczyć?
  • Odpowiedz
@drMuras: największym problemem tych referendów ropisywanych w Polsce to są pytanie tak ogólne, że #!$%@? z nich wynika. Czy jesteś za podwyższeniem wieku emerytalnego? (a to akurat najbardziej konkretne pytanie z nich). I co ono niby ma znaczyć? Jak jestem za wyrówaniem wieku kobiet i mężczyzn to musiałbym się tu wypowiedzieć na TAK. Ale moje TAK równie dobrze może oznaczać zgodę na podwyższenie wieku mężczyzn do 70 lat, a w takim
  • Odpowiedz
Widzę że masz na myśli sprzdaż części LOTOSu , który to musiał zostać sprzedany na mocy decyzji KE tutaj.


@drMuras: "musiał zostać sprzedany", bo kaczyński z obajtkiem wymyślili sobie zrobić giga koncern. gdyby sobie nie ubzdurali że chcą połączyć te 2 spółki, to w polskich rękach byłoby teraz 400 stacji benzynowych więcej.

Co do referendum, to miałoby ono sens, gdyby były przedstawione konsekwencje głosowania nad poszczególnymi opcjami. Bo co oznacza skończenie
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: Dlaczego nie napisałeś jakie zyski osiągał Orlen kiedy był zarządzany przez nominatów PO? Nie pasuje do tezy? Napiszesz jakie teraz osiąga zyski?
  • Odpowiedz
@drMuras: no jak sklejasz wiele firm w jedną, to lipa by była jakby zyski były takie same, albo mniejsze XD po co łączono orlen z lotosem?
  • Odpowiedz
@drMuras

Widzę że masz na myśli sprzdaż części LOTOSu , który to musiał zostać sprzedany na mocy decyzji KE tutaj.

Nikt nie kazal robic fuzji Orlenu z Lotosem. To byl wymysl (zero)bajtka. Unia tylko powiedziala, ze takie cos bedzie wymagac sprzedazy. Mogli sie nie zgodzic i nie łączyć

Emigranci na ulicach zastępują Ukraińców w pracy którzy wyjechali bronić ojczyzny

Ilu emigrantow PRZYJECHALO do Polski po wybuchu wojny? I dlaczego to akurat musza
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: ja się boję, że powstanie na szybko coś takiego jak ,,rada nadzorcza ds. aktywów państwowych" i w rezultacie będą sprzedawać wszystkim, którzy im się podobają, a inni mają #!$%@?ć (nawet Polacy)
  • Odpowiedz