Wpis z mikrobloga

Adam Andruszkiewicz-Ukończył studia na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie w Białymstoku. Działał w samorządzie studentów Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB, później został członkiem Rady Absolwentów Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB (wikipedia)
Powiedzcie mi proszę co ma jego wykształcenie wspólnego z cyfryzacją. Bo ponoć ma być nowym wiceministrem cyfryzacji.
#neuropa
  • 7
@zielu14 jechałem z nim 4 lata temu obserwować wybory na UA. #!$%@? się w pociągu Warszawa-Kijów, chodził w samych gaciach po korytarzu i chciał się bić z ludźmi bo była beka z jego akcentu.
Powiedzcie mi proszę co ma jego wykształcenie wspólnego z cyfryzacją. Bo ponoć ma być nowym wiceministrem cyfryzacji.


@zielu14: Nic bo polityczne nominacje nie mają nic wspólnego z merytrokracją, która tam powinna panować.
@zielu14: "STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE to nowoczesny kierunek, uwzględniający przemiany i wymagania współczesnego świata. Adresowane są do osób o interdyscyplinarnych zainteresowaniach, zafascynowanych bieżącymi wydarzeniami politycznymi postrzeganymi w szerokim kontekście przemian cywilizacyjnych, kulturowych, ekonomicznych, religijnych etc. Są syntezą takich kierunków jak politologia, ekonomia, prawo, socjologia, historia. " Cyfryzacja to nie informatyka ;p