Wpis z mikrobloga

Jestem jak 5 koło u wozu, praktycznie żadnych znajomych i gdyby mnie ktoś zaprosił na sylwka to skończyłbym dokładnie tak samo, jak na tym obrazku. Nawet nie jestem zaskoczony tym, że spędzę sylwestra sam i tak wygląda całe moje zasrane życie. Ziomki z blokowiska znaleźli sobie loszki i są z nimi zaręczone, nie mają na mnie czasu i niestety tak to bywa w życiu, że w pewnym wieku drogi się rozchodzą.
PS. Nie wspomnę, że jednemu z nich jest gówniak w drodze.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #zwiazki #sylwester #sylwesterzwykopem
Piasqun - Jestem jak 5 koło u wozu, praktycznie żadnych znajomych i gdyby mnie ktoś z...

źródło: comment_EDpLuL4HjgfbgL2dKBt5nZ8TSQKMiePQ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piasqun: Ja tez bylem raz, ba dwa razy w uk, a dopiero za trzecim razem wychodzi. W miedzy czasie francja, niemcy. Duzo tez zmienilem w swojej osobie i charakterze. Czytanie i doswiadczenia pomagaja, pomaga rowniez zlapanie sie za jaja i tancowanie z wlasnymi demonami
  • Odpowiedz
@TheMan: zgadzam sie, niestety albo stety tak jest. Predzej czy pozniej po staraniach, mniejszej lub wiekszej ilosci porazek cos sie udaje :)
  • Odpowiedz
@MWittmann: ale wiesz, że większość z nich coś robiła ze swoim życiem żeby odnieść nawet na starość ten 'sukces', op póki co wydaje się tylko użalać i jest przekonany, że to już dla niego koniec..
  • Odpowiedz
@PeterFile: OP przez użalanie faktycznie może iść do zakładu pogrzebowego i zamówić trumnę. Następnie niech się w niej położy i leży tak całymi dniami i nocami. Jest martwym za życia.
  • Odpowiedz