Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Niebadzlosiem:
@ad1k: Chyba znasz troche audi to podpyyam :D
Szukam auta do 5 tysiecy obecnie mysle nad B5 passat i a4 lub octavia 1 silnik tylko 90 lub 110 1.9tdi ale czasem sie trafiaja naeet a6 wtf xD
Doradzisz cos :D?
@Niebadzlosiem: w tej cenie to moim zdaniem lepiej kupić golfa 4. 90 km jest do nie zajechania, bo sam mam golfa 4 ze silnikiem 1.9
  • Odpowiedz
  • 1
Jak zaczniesz tuningi i zrobisz program, a pewnie prędzej czy później zrobisz to sondy można się pozbyć ;)
  • Odpowiedz
@ad1k: też mam kilkunastoletnią "klasę premium" i nie zamienilbym na żadnego fiata tipo czy skode fabie z salonu. A kupilbym w podobnej cenie.

A niektórych dupa boli, ze komuś samochód musi się podobać wizualnie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carumus1: Wlasnie golfa 3 mam myslalem by model zmienic :D
Skod troche malo.ale nie maja wielowachacza w sumie nic nie maja wiec nic nie jebnie xD
A4 i passat boje sie wielowahacza troche :( reszta chyba ok w tych autach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@b0NUS4: o #!$%@?, bizon.. ahh nostalgłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeszcze kilka lat temu kosiłem bizonem na usługi, ale silnik powoli zdychał (pierścienie poszły) i nie chciało mi się naprawiać, więc sprzedałem za 11k złotych (,) brakuje mi tego ryku silnika za plecami..
  • Odpowiedz
Jak ja nienawidzę tego przestarzałego wnętrza audi... Dajesz za samochód ok. 20k I nie masz w nim nic tylko podatne na rysy wnętrze bez żadnego wyposażenia....
  • Odpowiedz