Wpis z mikrobloga

Już rok minął od początku mojej redukcji, no prawie. Jako że wpisałem się w kalendarz @Re-volt to musze wypełnić obowiązek i się wypisac, przynajmniej narazie. Zakładałem -40kg w rok, zeszło 31,8kg na czczo(prócz bułki i kawy bo zapomniałem się zwazyć przed ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ważyłem 124.5kg, aktualna waga wskazuje na 92.8kg. Do upragnionego celu brakuje jeszcze 13kg, ale ostatnie kilogramy idą jak krew z nosa. Myśle że zejdzie z kilka miesięcy jeszcze żeby zejść do 80kg, byle do wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przy okazji #pokazmorde no bo tak trzeba, pozdrawiam znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stan na 11 stycznia 2018r - 124,5kg
Stan na 29 grudnia 2018r - 92,8kg
AaBbCcDdEeFf - Już rok minął od początku mojej redukcji, no prawie. Jako że wpisałem ...

źródło: comment_8omWm9jQtTAYYNR4NyADyxMwO015FdVB.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: Dobra robota, ja też startowalem w maju z identycznej wagi, dzisiejsze ważenie, nie na czczo - 100.5, więc myślę ze do roku dobije do tego samego etapu co Ty. Mam ten sam problem co Ty z skóra przy bicepsie, tyle ze u mnie to tez moze byc częściowo wina rozstępów ktore tam mam.

Najfajniejsze jest to uczucie jak wchodzisz w coraz to mniejsze rozmoary ciuchów, jak startowalem to musialem
  • Odpowiedz
@devPie: Też mam rozstępy na rękach, już całe białe. Również mam na brzuchu ogromne pasy rozstępów. Traktuje je jako pamiątke ( ͡° ͜ʖ ͡°). A co ze spodniami to andal regular fit, bo jestem still ulaniec. Nogi mam strasznie #!$%@? i moge robić przysiady z dużym obciążeniem i mega mi to przeszkadza, bo chciałbym troche mniejsze te nogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: Ja mam tylko pod pachą aż do miejsca gdzie zaczyna się biceps (i tam wisi najwięcej skóry), o brzuchu nawet nie mówię, pasy rozstępów 10-15 cm. Na szczęście tam mi nic nie wisi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz